petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun popo tarafında pisliği çıkmıyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve iranpolonya tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. iranpolonya

Arkadaşlar kuşu dün aldım elime geliyor felan çok halsiz 2 aylık suskun öle duruyor uyuyor Popo tarafında pisliği var derisine yapışmış bi türlü çıkmıyo ıslattım felan yine olmadı çıkarmam için napmam lazım bide bidaha bu olayın olmaması için napabilirm lütfen acil cevap

2. Duranettin ERAYDIN

Avidiare damlatın suyuna. vitamin verin.kuş ishal geçirmiş.yeşillik vermeyin.Poposunuda zeytinyağlı pamukla yumuşatın ılık su pamukla temizleyin.

3. iranpolonya

İlla zeytin yağmı olması lazım yokta bulamıyoruz ?

4. Sevtap DERİN

Vazelin yok mu? Vazelinde yumuşatır.

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Vazelin varsa yumusatirr

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuşa cok fazla yeşillik verme dostum hafta bir hata 2 hafta bir kere versen daha iyi olur..

7. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

kardeşim kicini yağ bulamıyorsan vazelinle kibarca temizlemeye çalış elma sıkıştır kafese bide suyuna kahve damlat iyi gelir geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş