Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun rahatsızlığı

• Konbuyu başlatan nergiz85
  • Başlangıç tarihi
N

nergiz85

Guest
merhaba aranıza yeni geldim muhabbet kuşumu veterinere götürmeme rağmen rahatsızlığı geçmedi.önce sesi kısılmıştı ve hiç ötmemeye başladı hala da öyle sonra da sürekli bir kaşınma durumu mevcut silkiniyor da.yanına yaklaştığımda inliyor ve hırıltılı bir ses çıkartıyor.bu sabah da inliyordu.veterinerin biri hiçbirşeyi yok dedi diğeri üst yolunum yolu rahatsızlığı dedi verdiği ilacı kullandığım halde durgunluğu inlemesi geçmedi.iki veteriner de kanat altlarında bişey olmadığını söyledi ama çok huzursuz kaşınıyor ve silkiniyor bu duruma anlam veremedim çözemedim.yardımcı olursanız sevinirim...

nergiz hanım öncelikle aramza hoşgeldinz , kuşunuzun bi resmini koyabilrseniz sanyorum daha saglıklı yardm alablirsnz

Kuyruğunu da sürekli titretiyor mu benim kuşum gibi.Çünkü dediklerinizin neredeyse aynısı şuan benim kuşum da da var.Başında bekleyip duruyoruz.Birde yemek yiyor mu sizinkisi ?

Kuyruğunu da sürekli titretiyor mu benim kuşum gibi.Çünkü dediklerinizin neredeyse aynısı şuan benim kuşum da da var.Başında bekleyip duruyoruz.Birde yemek yiyor mu sizinkisi ?

zaman zaman titriyor evet yem yiyor su içiyor ama eski neşesi yok sesi kısık ötmüyor yanına gittiğimizde inliyor kalbı çok hızlı atmaya başlıyor

veterinerler kuşlarla pek ilgilenmiyor 2 aydır aynı kuşumuz

sizin kuşunuzda kaşıntı kanatlarını silkme var mı

Veterinere götürüp ilaç verip kullandıysanız artık yapacak birşey yoktur bence,ilacı kullanmaya devam edin.

Yem yiyor su içiyorsa durumu o kadar kötü değildir bence.

yem yeme su içme dışında devamlı uyuyor kaşınıyor ve inliyor inlediği canının yandığının göstergesi dış dünyaya ilgisi sıfır durumu iyi değil eskiden çok neşeli bizimle ilgili bir kuştu 2 aydır böyle olması normal değilki

benim kuzenimdede böyle bi kuş vardı hiç ötmüyodu olduğu yerde duruyodu yemek yemiyor su içmiyordu kuşçuya götürdük bi ilaç ismi söyledi o ilaçla atlatıyomuş hastalığı ilacın ismini hatırlamıyorum yorum bölümüne yarın yazsam ilacın adını olurmu

Çok var hemde.Evde vitaform diye bir ilaç vardı.Onu kullanıyorum şuanda.Benimki yem falan da yemiyor.Demin zorla şırıngayla ilaç verdim.Bakalım.Ölücek gibi benim kuş.:(

inşallah ölmez sıcak yerde tutun üstünü örtün..parazit ilacı kullanıyor musunuz

Yok kullanmıyorum.Başka yapacak birşey var mı.Lütfen söyleyin,durumu hiç iyi değil.Yerde yatıyor gözlerini açamıyor.

Kuş ya çok yaşlı ya da gerçekten bir rahatsızlığı var iyi durmuyor.

benim kuzenimdede böyle bi kuş vardı hiç ötmüyodu olduğu yerde duruyodu yemek yemiyor su içmiyordu kuşçuya götürdük bi ilaç ismi söyledi o ilaçla atlatıyomuş hastalığı ilacın ismini hatırlamıyorum yorum bölümüne yarın yazsam ilacın adını olurmu

teşekkür ederim benim konumun olduğu buraya yazarsanız iyi olur ben de şuan enroful kullanıyorum soğuk algınlığı içinmiş soğuk algınlığı ilacının olduğu suya vitamin katsam olur mu ?

evet yaşlı ama sonuçta rahatsız tedavi ettirmek görevimiz

Geri