petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun sonu yaklaşıyor...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eyunal tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/muhabbet-kusum-uzun-zamandir-hasta-6939.html
    Bu mesaj ile sizlere gelmiştim...Avisol Oral Çözelti ilacı kullandım ancak hiç bir fayda göremeyince veterinere gitme kararı aldık veteriner 2 adet ilaç verdi enjeksiyon ile ağzına damlatmamızı söyledi ancak bunlar da hiç bir işe yaramadı ve
    muhabbet kuşum Jungle sanırım son günlerini belki saatlerini yaşıyor gözlerini kapalı tutuyor ve sık sık başını ileri geri sallıyor sanki bir şeyi yutkunuyor gibi ama hala az da olsa yem yiyor su içiyor sanırım kötü olan ile yüzleşeceğiz :(

2. enestaha

enestaha Guest

önceki konunuza göz attım bana bir bakıcı söylemişti ishal olursa suluğuna çayın demin katmamı bir deneyin bakalım ayrıca ceyran yapan bir yerdede kalmış olabilir kuşunuz ona göre hareket edin bence inşallah faydalı olur

3. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    tüm kapılar kapalı üşümesi ihtimaline karşı kombiyi bile açıyorum.İshali normal bir ishal değil maalesef bakteriyel ancak bu bakteri bitirdi onu :( Ama denemeye çalışırım

4. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    Kafa sallamasının sebebini bilen var mı

5. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşum dün akşam 8 sularında hayatını kaybetmiştir açtığım 2 konunun da kilitlenmesini rica ederiyorum

6. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun ..

7. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1

Sayfayı Paylaş