petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusumun sorunlariii

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Güvercinci tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar kendime bi muhabbet kusu aliyim dedim ne guzel egitirim diye falan dusunuyodum ama yok olmuyo muhabbet kusu hayatima biraz renk katsin istedim keske hic kalkismasaydim sorun su ki hayvanin bana karsi ilgisi sifir kafese koydugumda ise aman tanrim deliriyo bi saga bi sola 4-5 saat araliksiz cikmaya calisiyo elime falan gelirdi ilk zamanlar artik elimede gelmiyo kafesini aciyorum dolabin ustune cikiyo orda takiliyo kafese koymaya calisiyom zor oluyo tabii kafesinden nefret eden bi kusu ilk defa goruyorum onun icin cok buyuk bi kafes almistim yok yine yine yine kacmaya calisiyo yardim edin yapabilicek ne var :confused:

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Yaşı büyük bir kuş sahiplenmiş iseniz eğitimi yavru olan kuşlara göre daha zor ve zaman alır.

3. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru olarak aldim burayada ss atmistim 2 aylik erkek

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sabırla onu korkutmadan üzerine git inşaallah alışır

5. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Pek umudum yok ama insallah alisir

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Umutsuz olmayın gerçekten ne alismayacak kuşlar alisiyor yeter ki sabır ve ilgi

7. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Peki bu kafesten durmadan cikma istegi nasil olucak 3-4 saat boyunca kafesin kapisinin onunda bi saga bi sola gidip duruyo sonra dinlenip devam ediyo

8. boraduru1907

boraduru1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel sözler söyle aksamları ışığı kapat yakala sev internetden muhabbet kuşu sesleri aç dinlet çözüm çok yeterki sen iste

9. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Dışarda durması problem mi? Kendi rızasıyla girmesini beklessen girebilir belki.Kafese girecek diye tedirgin etme yazık.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sakın karanlıkta avuclama ışıkta bile olsa yakalama o kafesten çıkma isteği iyi işte ilgi bekliyor nice kuşları zorla çıkarıyorlar dışarı sukredin ve dediğim gibi azimle yavaş yavaş yaklaşın

Sayfayı Paylaş