Karadeniz Pet

muhabbet kusumun sorunu nedır yardım edermısınız ?

ahmedkorkmaz

Yeni Üye
ıyı aksamlar bızım muhabbet kusunun bır sorunu var ama anlayamıyoruz nedır bır kac hafta once suyla oynadı sonra bı halsızlesır gıbı oldu sımdı bunamıs gıbı davranıyor konusmuyor ucmuyor otmuyor otse bıle sesı bı degısık garıp garıp cıkıyor kafesın ıcerısınde garıp garıp hareketler yapıyor kulagı duymuyomus gıbı sese tepkı vermıyor ama yemesı su ıcmesı falan normal problemı nedır ne yapsak ne yapsak bılemedık

Derisi acılar kadar degil ama biraz dökülüyor yanlız degil babam bakıyor ve cok ılımlı cok seviyordu babamı ama sımdı uyanıyor bile sanki kulakları duymuyor gıbı tepkisiz konusmuyorda

[/COLOR]
Derisi acılar kadar degil ama biraz dökülüyor yanlız degil babam bakıyor ve cok ılımlı cok seviyordu babamı ama sımdı uyanıyor bile sanki kulakları duymuyor gıbı tepkisiz konusmuyorda

Tüy dökümü döneminde biraz halsiz ve neşesiz olması doğaldır. Fakat asıl sorunun tüy dökme mi yoksa başka bir şey mi olduğunu pek anlayamadım. Moderatörlere veya bir veterinere başvurmanız sizin için daha iyi olabilir, umarım kuşunuz iyileşir (tüy dökümünden kaynaklıysa hasta değildir ama başka bir şeyse) acil şifalar diliyorum :)

Son düzenleme:
Geri