petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusumun sorunu nedır yardım edermısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmedkorkmaz tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. ahmedkorkmaz

ahmedkorkmaz New Member

Beğenileri:
    0
    ıyı aksamlar bızım muhabbet kusunun bır sorunu var ama anlayamıyoruz nedır bır kac hafta once suyla oynadı sonra bı halsızlesır gıbı oldu sımdı bunamıs gıbı davranıyor konusmuyor ucmuyor otmuyor otse bıle sesı bı degısık garıp garıp cıkıyor kafesın ıcerısınde garıp garıp hareketler yapıyor kulagı duymuyomus gıbı sese tepkı vermıyor ama yemesı su ıcmesı falan normal problemı nedır ne yapsak ne yapsak bılemedık

2. Arda KOÇAK

Arda KOÇAK New Member

Beğenileri:
    0
    Tüy döküyor mu ?

3. ahmedkorkmaz

ahmedkorkmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Derisi acılar kadar degil ama biraz dökülüyor yanlız degil babam bakıyor ve cok ılımlı cok seviyordu babamı ama sımdı uyanıyor bile sanki kulakları duymuyor gıbı tepkisiz konusmuyorda

4. Arda KOÇAK

Arda KOÇAK New Member

Beğenileri:
    0
    [/COLOR]
    Tüy dökümü döneminde biraz halsiz ve neşesiz olması doğaldır. Fakat asıl sorunun tüy dökme mi yoksa başka bir şey mi olduğunu pek anlayamadım. Moderatörlere veya bir veterinere başvurmanız sizin için daha iyi olabilir, umarım kuşunuz iyileşir (tüy dökümünden kaynaklıysa hasta değildir ama başka bir şeyse) acil şifalar diliyorum :)

#5 Arda KOÇAK, 16 Haziran 2015
    Son düzenleme: 16 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş