petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun tırnağı kırıldı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    Kuşu zaten hep elime aldığımda tırnaklarıyla oynuyordu. Sonra yine elime aldığımda bir baktım tırnağı ortadan kırılmış. Veterinere götüreyim mı? Petshop bir şey yapabilir mı? Tüfneği tahtadan iki ayağının üstünde durabiliyor. Ama hep ben onu tüneğe koyduğumda yine tünekten iniyo yemliğin tüneğinde duruyor. Birde bit sipreyi sıkıyorum. Ama bit spreyini sıktığımda kabarık duruyor. Bir süre sonra tekrar düzeliyor. Kuş yaklaşık 7 aylık erkek bir şey olur mu? :eek: :confused:

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bit spreyini sürekli neden sıkıyorsunuz bit olmadan sıkmayın kırık nasıl bir kırık resim paylasısan daha acıklayıcı olur

Sayfayı Paylaş