petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun tırnağı kopmuştu(2ayağıda kangren olacak yardım lütfen)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve osmanbardak tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. osmanbardak

osmanbardak New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun tırnağı 2 hafta önce kopmuştu baya kan aktı.veterinere götürdüm ateş bastık anca durdu.sanırım ozaman enfeksiyon kapmış ayağı şuan 2 ayağındada iltihab çıktı.krem tedavisi uyguluyoruz.fakat her 2 ayağının 2 parmağında morarma(siyah şekilde) mevcut. yardım lütfen ne yapmam gerek veterinerin verdiği antibiyotikli kremi kullanıyorum fakat kuşun heryeri artık krem oldu fazlada uçamıyor.hiç keyfi yok kuşumun

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Biz veteriner kadar bilemeyiz. Başka bir veterinere danışın isterseniz.
    İstanbuldaysan Fatih itfaiyesinin arkasında belediyenin veteriner polikliniği var. Başka bir ildeysen yine bu tarz yerleri araştır. Üniversitelerin veterinerlik fakülteleri de olur. Kırsal alanda kanatlılardan anlayan veteriner de bulunur.

3. osmanbardak

osmanbardak New Member

Beğenileri:
    0
    az önce yine veterinerden geldim.kuşun ayağında kangren olsaydı bilekten başlıycağını söyledi(yinede şüpheliyim).iltihapları tentürdiyotla temizledim ayak parmaklarının ucunda morluk(siyah) var.antibiyotikli kremden tekrar sürdüm.başka bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş