petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun tırnaklarını ve kanatlarını kesmişler

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Kerim Mert Yılmaz tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Kerim Mert Yılmaz

merhaba ben bu forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. 2 gün önce bir muhabbet kuşu aldım 6-7 aylık dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum kuşu alıp eve getirdiğimde ise bir ayrıntı dikkatimi çekti kuşumun tırnakları kesilmiş ve bir yarım saat sonra ise kanadının kuyruğuna oranla küçük olduğu ve şeklinin orantısız olduğunu fark ettim ( daha önce 2 kuş beslediğim için kanat yapılarını biliyorum ) aynı zamanda kuşumun kanatlarının kendini kaldırmadığını ve sürekli kanatlarını açıp hızlıca koşup uçmaya çalıştığını ama uçamadığını fark ettim aldığım pet shop cu alışık kuş olduğunu söylemişti elime falan geliyordu omzumda geziyordu 2 gün olmasına rağmen ne yapacağımı şaşırdım en son bu kuşun birinin geri verdiğini ve benimde onu aldığımı düşünmeye başladım ne yapmalıyım:confused:

2. Erdem DEDE

resim atarsanız yardımcı olurum

3. H. Mehmet YILDIZ

İlginç :S foto atarmısın ?

4. Kerim Mert Yılmaz

nasıl foto yükleyebilirim:)

5. Furkan TOPALOĞLU

hocam büyük ihtimalle alıştırmak için kanatlarını kesmişlerdir hayvanın böyle insanlar var hala

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resim yüklersen detaylı sekilde bilgilendirebiliriz. fakat büyük olasılıkla ele alısması için kanatları kesilmiştir.

Sayfayı Paylaş