Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun tırnaklarını ve kanatlarını kesmişler

• Konbuyu başlatan Kerim Mert Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
K

Kerim Mert Yılmaz

Guest
merhaba ben bu forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. 2 gün önce bir muhabbet kuşu aldım 6-7 aylık dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum kuşu alıp eve getirdiğimde ise bir ayrıntı dikkatimi çekti kuşumun tırnakları kesilmiş ve bir yarım saat sonra ise kanadının kuyruğuna oranla küçük olduğu ve şeklinin orantısız olduğunu fark ettim ( daha önce 2 kuş beslediğim için kanat yapılarını biliyorum ) aynı zamanda kuşumun kanatlarının kendini kaldırmadığını ve sürekli kanatlarını açıp hızlıca koşup uçmaya çalıştığını ama uçamadığını fark ettim aldığım pet shop cu alışık kuş olduğunu söylemişti elime falan geliyordu omzumda geziyordu 2 gün olmasına rağmen ne yapacağımı şaşırdım en son bu kuşun birinin geri verdiğini ve benimde onu aldığımı düşünmeye başladım ne yapmalıyım:confused:

hocam büyük ihtimalle alıştırmak için kanatlarını kesmişlerdir hayvanın böyle insanlar var hala

Resim yüklersen detaylı sekilde bilgilendirebiliriz. fakat büyük olasılıkla ele alısması için kanatları kesilmiştir.