petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusumun tuy problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eylul1994 tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. eylul1994

eylul1994 New Member

Beğenileri:
    0
    Mrblar muhabbet kusumda yaklask bir haftadir bir sorun goruyorum. surekli kanat tuylerini kasiyor yada yoluyor tam anliyamadim. Ama sanki yerinden cekmis gibi.surekli kasiyor yoluyor ve diger muhzbbet kuslarina gore ayagnda tuy eksikligi var. Normalde ayak bilegine kadar tuy oluyor sanirim ama kusumun bacaginda tuy uok gibi. Neden boyle oldu anlamadim strestenmi anlayamadim. Her sabah otuyor uyaniyoruz keyfide yerinde konusmayada basladi ama bu tuy sorunu canimu skt kusumun tuylerinin daha iyi olmasi icin cikmasi icin ne yapabilirim? Aldigim yerden B vitamini verdiler b12 falan yaziyor ama icerigi o sekilde onu kullanmaya basladik ve sk sk banyo yapmasni soylediler. Kusuma pek mama vermedim mama eksikliginden olabilirmi? Nasil bir yol izlemem gerek tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Yardimci olacak yok mu

#1 eylul1994, 18 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş