petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusumun tuylerinde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar mrb benim 1 cifth mubisim var erkek olani elime almistim kafasini ustunde ensesine dogru solucan gibi ama cok cok kucuk ve kisa kirmizimsi sizce bu ne bnde tetbir olsun diye dis parazit spreyi sktim npyim skayimmi o spreyi saolun.

#1 kaanmavış, 3 Kasım 2014
    Son düzenleme: 3 Kasım 2014
  2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Gözlerine değmeyecek şekilde uzaktan sıkın ama asla gözlerine gelmesin.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    resimdeki kuşların 2 side kızgın eşse yavru ala bilirsin... sana iyi geldiyse fiyaat eh işte sendeki kuşlar taplamaı 40-60 tl 70te o 100- 120 tl ye felan geliyor sana kuş eger yumurtaları dolu olur ve yavru alırsan kendi parasını cıkarıır ama bu siteden satarsan tabi pet sohoba satarsan 5 para etmez

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Banyo yaptırıyor san suyuna elma sirkesi damlat bi iki damla fakat havalar malum baktığın yer sıcak sa

Sayfayı Paylaş