petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun yaşı vb nedir ve ona eş alabilirmiyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    http://i.hizliresim.com/wbgvqn.jpg
    Resimlerdeki kuşun adı Cicikuş.Evimize geleli aylar oldu.Çok akıllı ve afacan bir kuş.Fazla zamanım olmadığı için sadece birkaç kelime öğretebildim.Bunlar Cicikuş,babacık,maviş,boncuk ve öpücük sesi çıkarıyor.Kuşumun sağlık durumunu,yaşını,ırkını ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum.Vereceğiniz cevaplara göre ona bir dişi almayı düşünüyorum.Ayrıca ona bir yuvalık almıştım sizce küçük mü?Şimdiden teşekkürler.

#1 Vedat ASLAN, 11 Ocak 2014
    Son düzenleme: 11 Ocak 2014
  2. furkan yücel

erkek bence yaşıda 7 aydan büyük gibi ama abilerimiz değerlendirir kesin sonucu verir kardeşim maşallah

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    saol kardeşim

#3 Vedat ASLAN, 12 Ocak 2014
    Son düzenleme: 12 Ocak 2014
  4. Gökhan KARAALİ

Kuş erkek yalnız resimler net olmadığı için yaş konusunda yardımcı olmak zor.

5. Onur TEKİN

Erkek ve hazır bir kuş. Dişi alın. Yaş 1 in üstünde duruyor ama daha net bilgi için gözünü ve kafasını daha net fotoğrafını çekip koyun.

Sayfayı Paylaş