petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kusumun yeme sevdasi (3.gün)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BERK COSKUN tarafından 5 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Yatmadan once kusla biraz vakit gecirmek istedim. Bi baktim kusun gagasi ve cevresi turucu olmus kafese astigim havucu hunharca yemiş :) yanimda uzum vardi kafesin disina cikarip elime aldim uzumu uzattim tadina bir kere bakti ve birden yemeye basladi :) havucu herkesin onerdigini biliyorum mamalara vs.. Ama uzumun zarsri olurmu cok begendi tadini.

Kuş 1 aylik bugün 3. Günümüz...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Geldiğinden beri ilk abi :) elimden yemini uzatiyorum onu yemiyo ama üzüme ölesiye saldiriyo :D

#3 BERK COSKUN, 5 Kasım 2015
    Son düzenleme: 5 Kasım 2015
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah ufaklığa. Arada bir vermende fayda olur. Bir de verdiğin meyve ve sebzelerin ıslak olmamasına dikkat etmelisin. Yoksa ishal olabiliyorlar.

6. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Meyveyi yikayip havluyla kuruluyorum abi. 4. Gun bugun bayagi alistik birbirimize :) az once uyandim salona gittim kafeste bi oraya bi buraya gidiyo al beni diye :) elimden biseylerde yemeye basladi. Ama bi sorunumuz var cay tabagina koydugumuz butun yemleri izgaranin altina dusuruyo geceleri uyurken cay tabagina yatiyo :) izgaranin altindaki yemlere uzanabilirmi acaba? Yemlerin hepsini izgaranin altina dusuruyor :)

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Izgarayı çıkar. Çay tabağını da al. Daha tünekte yatmaya alışamamıştır. Izgarayı aldığında da yerde yatacaktır birkaç gün :) Sonra tünekte uyumaya başlar.

8. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Abi mesela kafes tellerinden tuneklere hemen inemiyo bazen tereddutte kaliyo dengeis bozuluyo bszen yere dusuyo :) yemliklerin arasina kafasini sokuyo, yemliklerin icini isiriyo, ve kafeste bosluk bulmaya calisiyo :D kafesin tellerine kafasini sokmaya calisiyo bunlar normal mi abi :)

Birde konu disi ama abi forumda cozumunu buldugumuz konulari veya silmek istedigimiz kendimize ait.konulari nasil sileriz?

#8 BERK COSKUN, 6 Kasım 2015
    Son düzenleme: 6 Kasım 2015
  9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Gayet normal Berk. Muhabbet kuşları meraklı canlılardır. Öğrenmeye ve belki de oynamaya çalışıyor.

Konuları sen silemiyorsun. Moderatörlere konuyu kilitlemelerini istiyorsun. Onlar kilitliyor. Kendi mesajını silmek için de düzenle kısmına girip istemediğin yeri silip düzenleye basınca silinir.

Sayfayı Paylaş