Karadeniz Pet

muhabbet kusumun yenı eşi

• Konbuyu başlatan ens
  • Başlangıç tarihi
E

ens

Guest
gecen subat ayı eminonunden muhabbet kusu aldım erkek dedi 3,5 ay sonra dişi oldugunu anladım şimdide yanına bir erkek aldım fakat erkegi kendine yaklastırmıyo yavrulamasını istemedigimden yuvalık koymadım fakat kavga etmesinide istemiyorum salıncagına cıkmasını aynı tünekte bile durunca hemen vuruyo erkegi hatta erkek kafeste hareket edince bile keskin bir ses cıkarıyodu bu yuzden o erkegi degiştirdim şimdide getirdigim erkektede aynı sey oldu galiba benım dişide sorun var.anlasmalarını istiyorum sadece yavruyu ilerki zamanlarda istiyorum sizce ne yapmalıyım

Kuşunuzu götürün eşini kendisi seçsin.

zaten götürdüm kuscu koydu bana bunlar 2 saate kalmaz an lasıcak dedi bende geldim

gecen subat ayı eminonunden muhabbet kusu aldım erkek dedi 3,5 ay sonra dişi oldugunu anladım şimdide yanına bir erkek aldım fakat erkegi kendine yaklastırmıyo yavrulamasını istemedigimden yuvalık koymadım fakat kavga etmesinide istemiyorum salıncagına cıkmasını aynı tünekte bile durunca hemen vuruyo erkegi hatta erkek kafeste hareket edince bile keskin bir ses cıkarıyodu bu yuzden o erkegi degiştirdim şimdide getirdigim erkektede aynı sey oldu galiba benım dişide sorun var.anlasmalarını istiyorum sadece yavruyu ilerki zamanlarda istiyorum sizce ne yapmalıyım

bence dişi kuşunuz çiftleşmek istiyor.yetişkin bir erkek alsanız fena olmaz.birde kuşunuz içine atılan salmada en az 1 2 saat geçirmeli,sizin dediğinize göre sok çıkar boyacı küpü olmuş

Kardeş dişide sorun yok, dişi kafesi benimsediği için koruyor, her zaman erkeğin kafesine dişi atılır, sen bir kafes daha al, erkeği o kafeste 1-2 hafta besle, dişiyi erkeğin kafesine at bakalım sorun oluyor mu :D

Geri