petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusumun yenı eşi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ens tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ens

ens Guest

gecen subat ayı eminonunden muhabbet kusu aldım erkek dedi 3,5 ay sonra dişi oldugunu anladım şimdide yanına bir erkek aldım fakat erkegi kendine yaklastırmıyo yavrulamasını istemedigimden yuvalık koymadım fakat kavga etmesinide istemiyorum salıncagına cıkmasını aynı tünekte bile durunca hemen vuruyo erkegi hatta erkek kafeste hareket edince bile keskin bir ses cıkarıyodu bu yuzden o erkegi degiştirdim şimdide getirdigim erkektede aynı sey oldu galiba benım dişide sorun var.anlasmalarını istiyorum sadece yavruyu ilerki zamanlarda istiyorum sizce ne yapmalıyım

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzu götürün eşini kendisi seçsin.

3. ens

ens Guest

zaten götürdüm kuscu koydu bana bunlar 2 saate kalmaz an lasıcak dedi bende geldim

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

bence dişi kuşunuz çiftleşmek istiyor.yetişkin bir erkek alsanız fena olmaz.birde kuşunuz içine atılan salmada en az 1 2 saat geçirmeli,sizin dediğinize göre sok çıkar boyacı küpü olmuş

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kardeş dişide sorun yok, dişi kafesi benimsediği için koruyor, her zaman erkeğin kafesine dişi atılır, sen bir kafes daha al, erkeği o kafeste 1-2 hafta besle, dişiyi erkeğin kafesine at bakalım sorun oluyor mu :D

6. ens

ens Guest

teşekkürler denicem

Sayfayı Paylaş