petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusumun yumurtası kırılmış !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve atillaguzel tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. atillaguzel
    Gizli

Merhaba, muhabbet kuşum dün 2 tane yumurtladı. Yumurtalardan birinin kabuğu kırılmış. Fakat sadece dış kabuğu kırılmış da zar kısmı duruyor gibi. Yumurtalığın içinde hiç bir şey yoktu, bu durumdan sonra talaş koydum. Doğru mu yaptım bilmiyorum. Oneriniz nedir?

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kırılan yumurtadan hayır gelmez, ayrıca sonradan yuvaya müdahale etmek talaş koymak falan doğru olmaz ama artık koymuşsunuz ellemeyin inşallah yatar.

3. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Kirik yumurtayi atin zarı gorunuyomus saten 21 gün kus onu surekli çevirecek illaki kirilir

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    sen elleme dışı zaten yumurtanın zara gordugunu anladıgı zaman atar kendisi yuvadan

Sayfayı Paylaş