petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuna kızıştırıcı yemi vermek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    dişi ve erkek muhabbet kuşlarıma normal yem yerine hep kızıştırıcı yemi versem sorun olurmu yardımcı olursanız sevinirim

2. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    hocam ben geçenlerde biraz fazla kaçırmışım.hayvan tüye girdi deli gibi kaşınıyodu.çok az vermen gerekiyor diye biliyorum

3. ferhat çimen
    Gizli

herşeyin fazlası zarar :D , sen okadar kızıştırıcı gibi bir madde alduığını düşün empati yap :D hormonların alt üst olur ,,,,,,, EMPATi yapacan :))) makine değil bunlar , bekle zamanla kendisi olur zaten , ne acele ediyonuz

4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde çok kaşınıyor acaba nedeni omu ama yemi daha 2gündür veriyorum şuan dier yemi kesdim kızıştırıcıyı verdim dier arkadaşların yorumlarını alayım ona göre bi yol izliyim

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Vermeyin onları yag yapar yumurtlamaz kuşlar ev iyisi havuç

6. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    havucu rendeledim ama daha yemediler inş yerler 2 dir koyuyorum ve havuçların üstüne az bi yem ekeledim yerken tadına baksınlar diye ama şuan sonuc yok kaç günde bir degiştiriyim havuçları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

konu hakkında düşüncesi olan varsa paylaşabilirmi benle

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence hiç gerek yok o kızıştırıcı yemlere , normal yem içerisine çok az miktarda nijer ekleyin ve kuşlarınıza mama vitamin takviyesi yapın.

Gerisini kuşlarınıza bırakın.

8. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bu mama için iyi bi tarif verebilirmisin lütfen vitamini vardi bitti yeniden alıcam mama tarifi verirsen çok sevinirim

9. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    forumda yaklaşık 5 tane bizzat kendi resimli tariflerim de olmak kaydıyla mevcut. İncelemenizi tavsiye ederim.

10. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş