Karadeniz Pet

muhabbet kusuna mezar

Ne güzel. Kıbleye doğru gelmesin başı ve ayakları :(

Tamam üzücü bir durum normalde ama, konu ve mesaj insanı güldürüyor.
Komşularda yemek falan getirme oluyor mu? :)

Abi öyle ama insan sanki evinden birisi ölmüş gibi hissediyor. Çok cana yakın oldukları için. Ölünce bile hakettiği saygıyı göstermek istiyor insan.

benimde kuşum öldü burda her çeşit kuşun yaşadığı bir park var oraya gidip gömdüm :( üstüne gül koydum

olmasıl lazım zaten onlarında toprakla bulusması önemli bence

Yaş 8 bi kuşum vardı 5 yıl yaşadı. Evden biri oldu. Artık son 2 sene kafes yoktu yemekde, yattığımda baş ucumda yaşıyordu. ben 13 yani kuş 5 yaşındayken öldü. 13 yaşındaydım ama bebek gibi ağladım. aradan 21 sene geçti ve hala ismi garip olan kuşumu hatırlarıım. aileden biriydi. Bende pamuklu bir metal kutuya koydum ve oturduğumuz evin bahçe duvarına gömmüştüm. Üzücü bir durum. Sizden oluyor aileden oluyor. Hatta annem sorardı garip nerde yemek yemedi bugun diye. Hoppppp uçar gelirdi.

Yaşadığım bir anıyı sizlerle paylaşayım. Zamanında bir komşumuz bir kuş yakaladı sarı iri güzel bir kuş insana alışkın ve konuşuyordu. Onlar anlamıyordu kuş bakımı falan bilmiyordu tarif ettim yem alın falan almadılar ekmek falan beslemeye çalışıyorlardı. Ben evden yem götürüyordum kuş ölmesin açlıktan diye adam yobaz pislik bir insan evinde karısına bile değer vermiyordu. Bir gün gittim yem bitmiş kuşa kuru üzüm falan vermişler kuş geldi koluma kondu gözlerimin içine baktı kanatları yanlara açıldı kazağımı bırakmadan aşağı doğru kaydı ve öldü. Adam ne dedi biliyor musunuz ? Götürün kediye verin de yesin !!! Alıp gömdüm kuşu. Böyle de kötü bir anım oldu.