Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuna nane nasıl yedirilir ,:)

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
HAHAHHA... YOK ZATEN GITTIGIMDE SAAT 8 FILAN OLUYOR..KARARMIS OLUYOR İÇERİSİ..UYUYOR MUHTEMELEN ZATEN :) DUN GITTIGIMDE SAAT 9DU ..KARARMISTI ICERISI..IŞIĞI YAKTIM BIRDE NE GORIM BENIM KUŞ BRUCE LEE OLMUŞ.. YOK BÖYLE BIR DURUS BAK:)

BX9o9j.jpg

Kesin yatıktan düşmüştür . :D

zannımca hala sana güvenmiyor . :) ama bir kaç güne düzelir bu hareketi de merak etme . :) tek olduğu için bu bruce lee duruşları normal . Dua et de [ımg]http://static4.businessinsider.com/image/5284dacd6da8112c66c8114b/jean-claude-van-damme-did-a-crazy-split-standing-on-2-trucks-for-a-volvo-ad-video.jpg[/ımg]
bu tarz duruş sergilemesin van damme gibi . :d

hahahahah yakında onuda yapar korkuyorum :) bana guvenmıyor evet..sevıyorum o kadar ama alısacaktır zamanla :)

Ben disarisaliyorum düzenli olarak .ama elime gelmeye alistiramadim.kafes dişinda kendi kendine değişik sesler cikarip sürekli otuyor.kafeste normal otuyor.ama cagirinca gelme olayı için nane ve ekmek kirintisi dişinda ne yapabilirim :)

Valla haklısınız galiba sesim biraz kalındır diğer insanlara nazaran peki alışmasını saglayamazmıyız bu ses tonuna :) Zaten konustugumda en kısık ses tonuyla konusuyorum.Aksam gittigimde bu soylediğinizi ve nane olayını deneyecem.O kadar cok ustune dusuyorum evdeki yatılı temizlikciye bile gunde yarım saat ellerini kafesin yanına koyarak konusma görevi verdim. :)

Taze nane den 1 yaprak kafesin teline, mama kabına, yere koyun o kendi yer.

Vallahi ben benim ufaklıkta yavaş yavaş ele gelmeye basladı gecen gun marul verdim ona ama naneyi hiç denememiştim.Cok guzel bi paylaşım olmus tesekkur ederim.1.5 hafta falan oldu kusumu alalı daha yeni yeni alışıyor elime.Malesef bu kadar iştahlı degil kerata.Birde ne zaman elime gelse onla konussam sevsem kafese bıraktıktan sonra sanki eve yeni geldigindeki hali gibi donup kalıyor.Sizde sebebi ne olabilir??
Vallahi ben benim ufaklıkta yavaş yavaş ele gelmeye basladı gecen gun marul verdim ona ama naneyi hiç denememiştim.Cok guzel bi paylaşım olmus tesekkur ederim.1.5 hafta falan oldu kusumu alalı daha yeni yeni alışıyor elime.Malesef bu kadar iştahlı degil kerata.Birde ne zaman elime gelse onla konussam sevsem kafese bıraktıktan sonra sanki eve yeni geldigindeki hali gibi donup kalıyor.Sizde sebebi ne olabilir??

Geri