petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuna öğretilecek yeni kelimeler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Korkmaz tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum 3.5-4 aylık. 3 kelime öğrettim onları söyleyebiliyor. birde ben bunla bazen eğleniyordum bana bak bana diyordum öğrensin diye değil ama. onu bile öğrenmiş. bana bak bana diyor :D şimdi aşkım, şekerim onları alıştırsam mı? veya başka kelimeler var mı önerileriniz? söylediklerimi dikkatlice dinliyor yanımda. aceleye gerek varmı sizce. yoksa eski kelimeleri tekrarlıyımmı ?

2. abinkral20

abinkral20 New Member

Beğenileri:
    0
    3 5 tane tek kelimeyi rahat soyleyebiliyorsa 2 kelime ogretin sonra cumleye kadar yolu var :) benim ufaklikta sizinkine benziyor suan nasil konusuyorum ben hayret bisey diyor selamun aleykum diyor :)

3. cbbrcvlk

cbbrcvlk New Member

Beğenileri:
    0
    Öneri kelime olarak şampiyon cim bom bom olabilir :) Eski kelimeleri de ara sıra tekrarlayarak yeni kelimeler öğretebilirsiniz. kuşum 8 aylik ama hala yeni kelimeler öğreniyor. Ne kadar devam eder bu ogrenme sureci bilmiyorum ama çok da acele etmeyin. Kelimeleri net soylemeye dikkat edin.

4. Snm232323

Snm232323 New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim kuş da 4-5 aylık şu an cümle kuruyor artık. Sırayla öğrettiğim kelimeler şunlar. Cici kuş, aşkım, barış barış barış(üst üste 8-9 kez söylüyor çünkü öyle söylemiştim), eşşek sıpasıı, ben çok yakışıklıyım :) çok komik oluyorlar kpnuşurken:) şimdi sırada şampiyon cim bom ve babacım hoşgeldin var. İnşallah öğrenir

5. Süleyman Korkmaz

Beğenileri:
    0
    evet arkadaşlar çok acele etmekte istemiyorum. Şuanki tek kelimeleri pekiştirsin iyice. 4 aylık kuşum. [MENTION=13994]Snm232323[/MENTION] hocam aşkım, şekerim bunları bende öğretmeyi düşünüyorum. eşşek sıpasıyla ben çok yakışıklıyımda güzelmiş :)

6. Snm232323

Snm232323 New Member

Beğenileri:
    0
    4 aylıkmış tam güzel öğrenme zamanı sabah akşam söyleyin ama tek bir kelime. Kafası karışmasın. Nedense bizimkisi aşkım ı çok zor öğrendi. Ben çok yakışıklıyım ı 2 gün söyledik nasıl öğrendi anlamadık. Haftalarca aşkım dedim anca öğrendi. Yani zorlanacağını düşünmeyin gayet güzel söylüyorlar:)) kuşunuza maşallah bu arada. Resmini paylaşın bi görelim. Bizimkinin konuşurkenki videosu var bakarsınız olmadı.

#6 Snm232323, 11 Nisan 2015
    Son düzenleme: 11 Nisan 2015
  7. Wellensittich

Beğenileri:
    1
    Aman askim de gitsin lo

8. Snm232323

Snm232323 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafama s.çma dedirtecem :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 02:20 --

Kafama s.çma dedirtecem:D

9. Wellensittich

Beğenileri:
    1
    Bak oda olur yeterki türkce ögret :D

Sayfayı Paylaş