petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuna yasak koymak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşumun jako kafesine konmamasını istiyorum (aynı odada)ne yapabilirim.muhabbet kuşum kafese konduğunda direk avucumla alıyorum ordan başka yere koyuyorum.avuçlanmak hiç hoşuna gitmiyor ama öğrensin diye yapıyorum.sonuç verirmi başka bir yöntem öneren varmı

2. Duranettin ERAYDIN

Konduğu kafese gitmesini engelleyemezsiniz anca kafesin önüne tül gibi bişeyle kapayabilirsiniz. Eş istediği için diğer kuşlara yöneliyor malesef ya başka oda ya kafesi görmeyecek.

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    eş alsam yada ayna taksam olur mu? bütün gün evde tekim.hep odamda takılıyorum.muhabbet yalnız kalır orda o yüzden

4. Duranettin ERAYDIN

konuşacak yada bana alışacak diye bir kaygınız yoksa eş kuş için en iyisi bunu alınca farkedersiniz hiç sıkılmaz sürekli oyalanırlar.

Sayfayı Paylaş