Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuna Yemek yedirmek

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
Arkadaşlar Muhabbet kuşuma küçük parça koparıp sosis verdim yedi ama yemesi zararlımı ?

Bence bi daha yapmamalısın :) ilerde hiç hoşuna gitmeyen şeyler görebilirsin kuşunda :)

Vermemelisin insan yemeklerinde ki yağlar,tuzlar kuşlar için hatta tüm hayvanlar için zararlıdır. Ekmek bile zararldır.

Meyve verirsen daha iyi olur Elma karpuz vs.

Tamam Teşekkürler ne bulursa yiyor biz masadan kalkdıgımızda masaya gidip yemek parçalarını yiyor

Çok zararlı çok. Sucuk, salam, cips vs. Ekmek bile vermiyorken bunları vermek resmen canına okumak. Bir daha sakın vermeyin.

Buna kısa sürede bir çare bulmalısın yaa yemek yerken kafeste bırakın yada yaklaşmaması konusunda bazı önlemler alın yoksa benm eski kuşum sıcak yemeğime dalmıştı gerisini siz düşünün..

Çok zararlı çok. Sucuk, salam, cips vs. Ekmek bile vermiyorken bunları vermek resmen canına okumak. Bir daha sakın vermeyin.

Canına okumak... :) çok güldüm valla güzel di :) Ama gerçekten öyle sadece kuş yemi ve meyve sebze yemeli bence kuşlarımız.

Sevtap abla ben kurumuş ekmek veriyorum azar azar çokta güzel oluyor. Tavsiye ederim ekmeği.

Canına okumak... :) çok güldüm valla güzel di :) Ama gerçekten öyle sadece kuş yemi ve meyve sebze yemeli bence kuşlarımız.

Ahahah ama öyle değil mi bile bile kuşu ölüme sürüklemek yani. :D Kızgın kızgın yazdığım nasıl da belli. Bende aynen öyle yapıyorum. Sosis bize bile zararlıyken ona nasıl yedireyim.

Geri