petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşuna Yemek yedirmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Arkadaşlar Muhabbet kuşuma küçük parça koparıp sosis verdim yedi ama yemesi zararlımı ?

2. Yener GÜNGÖR

Bence bi daha yapmamalısın :) ilerde hiç hoşuna gitmeyen şeyler görebilirsin kuşunda :)

3. motifcan

motifcan Guest

Vermemelisin insan yemeklerinde ki yağlar,tuzlar kuşlar için hatta tüm hayvanlar için zararlıdır. Ekmek bile zararldır.

4. H. Mehmet YILDIZ

Meyve verirsen daha iyi olur Elma karpuz vs.

5. Mete AYVALI

Tamam Teşekkürler ne bulursa yiyor biz masadan kalkdıgımızda masaya gidip yemek parçalarını yiyor

6. Sevtap DERİN

Çok zararlı çok. Sucuk, salam, cips vs. Ekmek bile vermiyorken bunları vermek resmen canına okumak. Bir daha sakın vermeyin.

7. motifcan

motifcan Guest

Buna kısa sürede bir çare bulmalısın yaa yemek yerken kafeste bırakın yada yaklaşmaması konusunda bazı önlemler alın yoksa benm eski kuşum sıcak yemeğime dalmıştı gerisini siz düşünün..

8. Yener GÜNGÖR

Canına okumak... :) çok güldüm valla güzel di :) Ama gerçekten öyle sadece kuş yemi ve meyve sebze yemeli bence kuşlarımız.

9. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sevtap abla ben kurumuş ekmek veriyorum azar azar çokta güzel oluyor. Tavsiye ederim ekmeği.

10. Sevtap DERİN

Ahahah ama öyle değil mi bile bile kuşu ölüme sürüklemek yani. :D Kızgın kızgın yazdığım nasıl da belli. Bende aynen öyle yapıyorum. Sosis bize bile zararlıyken ona nasıl yedireyim.

11. Sevtap DERİN

Ablacım ekmek vermiyorum ben içeriğinde tuz falan var ya tuzda malum kuşlar için çok zararlı o yüzden.

12. Süleyman Mert DEMİRSOY

Abla valla yeni düzenlemeye göre tat yok tuz yok ver yesin keratalar.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusum masada yemek yiyor