petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşunda çarpık bacaklılık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

evet arkadaşlar bugün benim diğer dişimin yanına eş alayım dedim ve petshopa gittim güzel bi kuş aldım ancak dikkat etmemişim eve getirdiğimde ayaklarının çarpık olduğunu fark ettim ayaklarının arasındaki mesafe baya geniş sizce götürüp değişeyimmi çiftleşme sırasında bi sorun olurmu yada ayaklarını nasıl düzeltebilirim yetişkin bir kuş

2. alimert96

alimert96 Guest

Ayaklar düzelmez onlar felç gibi benim bi arkadaşımın kuşundada vardı

3. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    malesef çarpık bacak için tedavisi çok geç benimde dişi bir kuşum var çarpık bacaklı 10 u geçik kuluçka geçirdi 2 ay aralıkla şuanda yaşlı olduğu için yumurtlatmıyorum hiç bir sorun çıkmadı .Çiftleşirken felan fakat erkek çarpık bacaklı olursa sorun olurmu bilmem

4. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çarpık bacaklıysa düzelmez.Götürüp değiştirin.

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Malesef yetişkin kuşlarda tedavisi yok dişi olsa çiftleşir sorun olmazda, erkekde sorun olur.

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dişide sıkıntı olmaz,erkek olsaydı çiftleşemezdi,tedavi için geç kalınmıştır

Sayfayı Paylaş