Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunda kusma

Burakas

Yeni Üye
Evet arkadaşlar dişi kuşum da son bir gündür kusma var yediğini çıkartıyor kusmuk lu bir şekilde, aynı zamanda akıllı yemlikte ki yemleri döküyor ve kanatları düşük bir vaziyette duruyor + hafif ishal var daha düne kadar iyi olan kuş bugün bir anda böyle oldu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Evet arkadaşlar dişi kuşum da son bir gündür kusma var yediğini çıkartıyor kusmuk lu bir şekilde, aynı zamanda akıllı yemlikte ki yemleri döküyor ve kanatları düşük bir vaziyette duruyor + hafif ishal var daha düne kadar iyi olan kuş bugün bir anda böyle oldu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

yedigi bir seyler dokunmustur

2 dişi kuşumda da aynı sıkıntı var. Cuma günü cede mama, nekton s, nekton e , yesinler diye mamaya dal darı ilave ettim. Aynı gün çok miktarda Kömürlü Grit Kuş Kumu tükettiler. 6 saattir gözlemliyorum. yemi ağzına alıyor ugraşıyor, yemlikten ayrılınca bakıyorum yemiş mi diye yem kabukları yok. Hareketlerinde çok anormal bir durum yok fakat yem yiyemiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

Yardım bekliyorum.

Geri