petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusundan daha once yavru alindigini nasil anlariz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş ve fıstık tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar yeni cift muhabbet kusu alacagim alacagim kisi daha once yavru aldim dedi acaba daha once yavru aldigini nasil anlarim

2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Ben duymadım böyle bir şey ama bilen varsa bende merak ediyorum. Daha önce yavru buyutmus bir ciftim var daha doğrusu satan öyle söyledi ama 2-3 aydır bekliyorum icraat yok. En garantisi, yavrulu yada yumurtaliyken çekilmiş fotoğraflarıni gormek veya video

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Evt dogru bilen varsa yardimci olabilirmi

4. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    kendi deneyimim dir daha önce bir kuşdan yavru alındıysa genelde alt kısmın daki tügler de dökülme olur ek olarak diger dogum yapmamış dişilere göre alt kısmı biraz daha büyük ve şiş durur. tabi eşden uzun süre ayrılırsa bu durum zamanla düzelir. Aynı insanlardaki gibi işde :D tabi bu benim kendi tecrübem. ek olarakda anne sürekli yavruya bakdıgın dan gaga üstünde deforme olur bu tecrubeler benim gözlemledigim dir. birde çatal olayından anlaşılıyor onu uygulamalı olarak göstermem lazım :D tabi tecrube edil dikce bazı şeyler anlaşılıyor. EGİTİM ŞART :D :D

#4 Ahmet caliskan, 25 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 25 Mayıs 2016
  5. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler yardimci oldunuz en azindan aklimda fikir olustu

6. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    Yardımcı ola bildiysem ne mutlu keyifli sağlıklı bol yavrulu hobiler dilerim.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    O kişiye guvenmelisiniz ve kuşların damızlık olduğuna emin olmalısınız

8. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Disi kusun popo kisminindaki kemikten anlasilir Ama usta birinden yardim isteyin

Sayfayı Paylaş