petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunu Alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Kılıç tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 1-1.5 ay önce aldığım muhabbet kuşum bana bir türlü alışamadı.Kafesin içine elimi sokunca kaçacak delik arıyor.Elime almak istiyorum bir türlü yakalanmıyor.Arada bir tutmayı başarırsam salonda serbest bırakıp uçmasını sağlıyorum.Bu konuda neler yapabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum :)

#1 Ahmet Kılıç, 13 Ekim 2013
    Son düzenleme: 16 Ekim 2013
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    abi ne yaptın ya kuşu korkutmuş sun ilk önce kafes dışından elini yaklaştırır sın bir hafta kadar sonra elini kafesin içine koyar hareketsiz bekleterek alıştırırsın ama sakın hızlı hareket ederek yakalama bu onu korkutur eline yem koyarak alıştırma imkanında varr

3. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbetlerin en sevmediği işi yapıyorsun tutulmayı hiç sevmezler, bırak o senin eline çıksın sen yakalama.

4. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

ilk önce merhaba kardeşim kuşun yavrumu ilk önce yaşı çok önemli yetişkin bir kuş olmuşsa alıişması biraz zor lakin kuş yavru ise sen korkutmuşsun siteden biraz araştır bak muhabbet kuşu hakkında genel bilgiler içerisinde aradıkların var korkutma kuşu

5. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş 2-2.5 aylık civarında.Önceden böyle değildi son 1-2 haftadır böyle davranmaya başladı.:confused:

#5 Ahmet Kılıç, 16 Ekim 2013
    Son düzenleme: 16 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş