petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusunu cagirma ve omuzuma konmasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hxan tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hxan

Hxan Guest

Merhaba Arkadaslar,
    3 hafta once 4 aylik bir muhabbet kusu aldim kusum elime alisti ve surekli omuzuma tirmaniyor. Ancak kusum her uctugunda sokkak kapisinin onune konuyor. Kusumun imuzuma gelmesini ve cagirmayi nasil ogretebilirim? Birde aciktiginda hic kafesine geri ucmuyor ve kafesin ustunde durmak istemiyor. Kafese geri girmesini masil saglayabilirim?

Tesekkurler

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  3. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    Ben şunu öğrendim muhabbet kuşunuza mutlaka sevildiğini ve alakanızı ona hissetirmelisiniz eğer bu mümkün olunca o sizi kendisi takip ediyor söylediklerinizi bir nevi kopyalıyor benim kuşa söylemediğim ama o ortamda konuştuğum kelimeleri bile kapmış benim kuş..

4. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Onu daldarı ile eğitebilirsiniz :) tadını alınca fizana gelir

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Hxan

Hxan Guest

Arkadaslar cok ilginc bir olay oldu parmaklarim uzerinde asim alistirmasi yapiyordum bir anda omuzuma uctu ve kondu. Ancak hala kafese ucmuyor. Clicker denen aglet ile egitim hakkinda bilgisi olan var mi? Zararlimidir?

Sayfayı Paylaş