Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunu ele alıştırma

Taha Şenkal

Meraklı Üye
Kafeste parmağımı tuttuğum zaman bazen geliyor elime duruyor ısırıp geri iniyor ama kafesten çıkarmadım daha bide elime sürekli gelmesini tamamen korkusunu yenmesini nasıl sağlayabilirim ?

Merhaba benim muhabbet kusum var 4 aylık disi gözlerinin kenarı beyazladi daha yeni alisiyor kasitiyor kendini ve şöyle bisi sormak istiyorum benim kuşum dişi olduğu için erkeği olmadan yumurtlar diyorlar onu sarmalı miyim ?

Merhaba benim muhabbet kusum var 4 aylık disi gözlerinin kenarı beyazladi daha yeni alisiyor kasitiyor kendini ve şöyle bisi sormak istiyorum benim kuşum dişi olduğu için erkeği olmadan yumurtlar diyorlar onu sarmalı miyim ?
Valla ben yumurtlama fln bilmiyorum bnmki erkek hiç araştırmadım

Kafeste parmağımı tuttuğum zaman bazen geliyor elime duruyor ısırıp geri iniyor ama kafesten çıkarmadım daha bide elime sürekli gelmesini tamamen korkusunu yenmesini nasıl sağlayabilirim ?
Isırdığında tepki vermeyin ve parmağınızı tutma eylemine devam edin.

4 aylık daha küçük. Sarmak nedir onu anlayamadım. Satmak mı demek istediniz? Tabii ki yapmayın. Sahiplendiniz sonuçta her koşulda yanında olun. Sanırım yavrusu olsun istemiyorsunuz, erkekle çiftleşmeyen dişi kuşun yumurtası boş olur yavru çıkmaz hiçbir şekilde.

Geri