petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşunu kafese koyma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar iki gündür kafesten dısarı salmıyordum ama bugun hırcınlasmaya basladılar. ben de tekrar bıraktım. acaba ıstedıgım zaman kafese getırmenın bı yolu var mı. kuslarım cıft

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Acıkınca elmahkum girecekler. 1-2 saat dolanırlar. Sonra hop kafese. Ben koymak istediğimde ellemiyorum acıkmalarını bekliyorum. Kafese girince kapatıyorum kapağını.

3. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    benimkiler sabah ve aksam geliyorlar. cogu zaman aksama da sahıt olmaz oldum. sabahtan sabaha gelıyorlar sankı. ortalıgı pısledıler ıyıce

4. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

benimkilerin kafes hep açık sabah çıkıyorlar akşam olunca giriyorlar temizlik evde 3katina çıktı ama napalim seviyorum

Sayfayı Paylaş