Karadeniz Pet

Muhabbet Kusunu Kizistirmak icin

Mert Yildirim

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuslarinizi Nijer Tohumu Ve Keten Tohumu verip kizistirmayin. Cunku Bu dedigim tohumlar kuslarda yag yapar Tüy dokumune neden olur herkez bilir bunu Illa Kizistiracam diyorsaniz altaki Videoyu Kuslariniza HD Kaliteli Yuksek Sesle Dinletin benim 1 sefer yumurtalarini kirdi ve 2 gun gecti gene ciftlestiler bu videoyu izletiyorum yavru almak icin suana kadar tek yumurtalarinin kirilmasiyla sorun yasadim baska sorun yasamadim iyi uretimler

Muhabbet Kuşu Çiftleşmesi (ÇOK NET) Video - YouTube

Son düzenleme:
bence video sesi vb... yapmaya gerek yok nijer kulanıyorum 2 yıldır sonunda kuşlarım yumurtlamaya başladılar bunlara gerekyok nijer aşırı derecede verilince bazı sorunlar çıkar yağlanma gibi amartmaya gerek yok

Benim nacizane tavsiyem: Bal ve supravit... Ben kendim bizzat denedim ve goruyorum. Ne yazik ki benim hayvanlarim nijer yemiyor, secip dagitiyorlar. Daha onceleri birisi yavru kus sesi dinletin dedi vs vs vs bunun gibi bir suru sey... Siz siz olun biyolojik olarak mumkun seyleri yapin psikolojik degil.

Benim nacizane tavsiyem: Bal ve supravit... Ben kendim bizzat denedim ve goruyorum. Ne yazik ki benim hayvanlarim nijer yemiyor, secip dagitiyorlar. Daha onceleri birisi yavru kus sesi dinletin dedi vs vs vs bunun gibi bir suru sey... Siz siz olun biyolojik olarak mumkun seyleri yapin psikolojik degil.

sonuna kadar katılıyorum abimin dediklerine

çiftleşme ve kus seslerinin etkisi gerçekten var ben bizzat kuşlar kavga ederken denedim ve ise yariyor ama çiftleşme için yada kizistirma v.s çiftleşme sesi dinletme taraftari değilim bu kuşlarda strese neden olur

bildiğim kadarıyla nijer tohumu yağlanma yapıyor azar azar vermek lazım.

Balı nasıl veriyorsunuz? ben yemlerine birazcık döküp verdim ama çok iyi sonuç aldığımı söyleyemem..

Yemine bir çay kaşığı acı kırmızı pul biber karıştırın. Mama vermeyi sıklaştırın. Ayrıca bir kapta ballı yem verebilirsin çubuk olan değil.kızışacaktır.

Kırmızı pul biber rahatsız etmezmi hayvanı yaa??

Etse önce ben kullanmam. Aksine o yemi daha fazla yiyorlar. + yeşil nane de kızıştırır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri