petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kusunu Kizistirmak icin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet Kuslarinizi Nijer Tohumu Ve Keten Tohumu verip kizistirmayin. Cunku Bu dedigim tohumlar kuslarda yag yapar Tüy dokumune neden olur herkez bilir bunu Illa Kizistiracam diyorsaniz altaki Videoyu Kuslariniza HD Kaliteli Yuksek Sesle Dinletin benim 1 sefer yumurtalarini kirdi ve 2 gun gecti gene ciftlestiler bu videoyu izletiyorum yavru almak icin suana kadar tek yumurtalarinin kirilmasiyla sorun yasadim baska sorun yasamadim iyi uretimler

Muhabbet Kuşu Çiftleşmesi (ÇOK NET) Video - YouTube

#1 Mert Yildirim, 1 Aralık 2013
    Son düzenleme: 1 Aralık 2013
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence video sesi vb... yapmaya gerek yok nijer kulanıyorum 2 yıldır sonunda kuşlarım yumurtlamaya başladılar bunlara gerekyok nijer aşırı derecede verilince bazı sorunlar çıkar yağlanma gibi amartmaya gerek yok

3. Mert AKSOY

Benim nacizane tavsiyem: Bal ve supravit... Ben kendim bizzat denedim ve goruyorum. Ne yazik ki benim hayvanlarim nijer yemiyor, secip dagitiyorlar. Daha onceleri birisi yavru kus sesi dinletin dedi vs vs vs bunun gibi bir suru sey... Siz siz olun biyolojik olarak mumkun seyleri yapin psikolojik degil.

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Bu Herkusa gore degisir benimkinde ise yaradi !

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sonuna kadar katılıyorum abimin dediklerine

6. kartall82

kartall82 Guest

çiftleşme ve kus seslerinin etkisi gerçekten var ben bizzat kuşlar kavga ederken denedim ve ise yariyor ama çiftleşme için yada kizistirma v.s çiftleşme sesi dinletme taraftari değilim bu kuşlarda strese neden olur

7. Yasin ZORLU

bildiğim kadarıyla nijer tohumu yağlanma yapıyor azar azar vermek lazım.

8. Mustafa ERTAŞ

Balı nasıl veriyorsunuz? ben yemlerine birazcık döküp verdim ama çok iyi sonuç aldığımı söyleyemem..

9. Duranettin ERAYDIN

Yemine bir çay kaşığı acı kırmızı pul biber karıştırın. Mama vermeyi sıklaştırın. Ayrıca bir kapta ballı yem verebilirsin çubuk olan değil.kızışacaktır.

10. Mustafa ERTAŞ

Kırmızı pul biber rahatsız etmezmi hayvanı yaa??

11. Duranettin ERAYDIN

Etse önce ben kullanmam. Aksine o yemi daha fazla yiyorlar. + yeşil nane de kızıştırır.

#11 Duranettin ERAYDIN, 2 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş