petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunu Ne İle Yıkamalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VOLKAN YILDIZ tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. VOLKAN YILDIZ

İyi günler herkese.

Sahip olduğum muhabbet kuşumu yıkamak istiyorum ancak ne ile yıkamalıyım, yani bebek şampuanı ile mi örneğin ? göz yakmayan?

ve nasıl yıkamalıyım? fıskıye ile tel kafesinin altında yıkayın diyorlar?

şimdiden teşekkürler

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  3. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kuş ele alınıp sabun ile yıkanmaz koyucaksın suyu girerse girer kendini yıkaması lzm kimyasal madde içeren sabunlu suda nedir yapmayın böyle yanlışlar

4. Meltem YILMAZ

bir tabağa sadece su koyun parmağınızla suyla oynayıp dikkatini çekin..zaten yıkanmak istiyorsa kabarır silkelenir..dayanamaz suya atlar...şampuana sabuna gerek yok:) bir iki damla elma sirkesi koymanız yeterli..

5. Hilal Mutlu

he elma sirkesi? ben ekleyim vardı ben de. Gerçi benimki banyoyu sevmiyor galiba, ben zorla yaptırıyordum. Neyse bıraktım kendi haline isteyince girsin diye :D

6. yasar7878

yasar7878 Guest

Su ile gggggggggggggggggggggggg

7. Hilal Mutlu

Babam dedi. Dün yıkanıyormuş banyosunda. Demek ben görmeden yapıyor bu işi. Mahremiyetine önem veriyor tabii :)

Sayfayı Paylaş