petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşunu salma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar size birsorum olucak muhabbet kuşlarını salıp salmamakla ilgili bi dişi bi erkek muhabbet kuşum var çift yapmaya çalışıyorum yani eş kuşları bazi arkadaşlarim kuşları kafesden çıkarma salma diyorlar nedenini merak ettim yardımcı olacak arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim

2. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Sebebi kuşunuzun eş olmasını istediğiniz kuşla daha fazla vakit geçirmesini sağlayıp birbirilerine alışmaları.
    Kuşu dışarı bırakırsanız diğer kuş yerine başka şeylerle ilgilenip kuşa alışmakta zorlanabilir.
    Ki bende öyle oldu.
    Dayanamayıp sürekli saldım kuşu, alışamadı bir türlü eşe. [MENTION=8536]umut aktaş[/MENTION]

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    Peki teşekkürler

Sayfayı Paylaş