Karadeniz Pet

Muhabbet kusunun asırı su ıcmesı

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
ustalar yeni aldıgım disi kusumda asırı su ıcme ve buna baglı olarak idrarı cok fazla.. 5 10 dakkada bır su iciyor. kesinlikle ishal degil idrar hic bir sekılde halsızlıgı yok canavar gıbı kus yerınde durmuyor. ama bu kadar su ıcmesını normal de bulmuyorum. internette arastırdım bir kac kullanıcıdan bu sorunu yasadıgını ogrendım ama cok uzun zaman once acılmıs konulardı. bu duruma yakalanan kusların ne durumda oldugunu ogrenemedım. bobrek hastası veya seker hastası oldugundan suphelenıyorum. ne yapmam lazım bu konuda basına boyle bısey gelen kımse var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

koca forumda tek benim basımama böyle bir olay geldı. kus hasta degil ama yine de endıselenıyorum böbrek hastalıgından tedavisi yok mu bunun

Yeni olduğundan yapıyordur korkmanıza gerek yok.Emin olun içmeseydi daha çok endişe ederdiniz.

Bence bir sıkıntı yok ortamdan dolayı olabilir arada yeşillikte verebilirsiniz

Korkulacak bir durum yok. Alışma evresinde böyle olaylar olabiliyor. Güle güle besle.

Yeni olduğundan yapıyordur korkmanıza gerek yok.Emin olun içmeseydi daha çok endişe ederdiniz.
yeni derken erkek kusuma gore yeni bi aydan fazladır böyle. 1 sulugu bıtırıyo 1 gunde nerdeysedus falanda almıyo gozumun onunde ıcıyo 5 10 dakkada bir
su tabancası gibi isiyor heryere ama dıskısı saglam duruo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

Korkulacak bir durum yok. Alışma evresinde böyle olaylar olabiliyor. Güle güle besle.

erkek kusuma gore yeni hocam alalı bı kac gun olmadı yenı sayılmaz benınm hatam yıne de saolun

Geri