petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunun Güvenini Nasıl Kazanırım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Mert Yurtsevenn tarafından 28 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Mert Yurtsevenn

Mert Yurtsevenn New Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba. Muhabbet kuşumla ilgili birkaç sorunum var. Biraz fazla soru olduğu için sıraladım. :)
    1- Muhabbet kuşum ilk geldiği günde bile bana biraz ısınmıştı hatta elime bile geliyordu (ama kafesin içinde) sonra onu ilaçlayınca benden korkmaya başladı kafesin yanına yaklaşınca çırpınmaya çalışıyor. Güvenini tekrar nasıl kazanabilirim.
    2- Muhabbet kuşum yukarıda da bahsettiğim gibi kafesten çıkmak istemiyor. Kafesin kapısını açık bırakıyorum kapıya dahi yaklaşmıyor.
    3- Ve son olarak yem dışında başka hiçbir şey yemiyor ne meyve ne sebze. Kafesin teline asıyorum ama hiç dikkatini çekmiyor.
    Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim. :)

2. Anılcan Nail

Beğenileri:
    13
    Nasıl bir ilaçlama yaptın ?

3. Mert Yurtsevenn

Beğenileri:
    1
    Kuş bitlenmişti bu yüzden petshopdan sprey şeklinde bir ilaç almıştım onu uyguladım.

4. Anılcan Nail

Beğenileri:
    13
    Galiba Uygulamayı yanlış yapmışsın ve kuş senden korkmuş
    Kuş bitlendi diyorsun kuşla hiç mi ilgilenmedin ?
    Kuşun resmini atarmısın ?

5. Mert Yurtsevenn

Beğenileri:
    1
    Kuşla hiç ilgilenmedim değil kuşu yeni aldım. Kafes kalabalık olduğu için bitlenmiştir diye düşünüyorum çünkü ilk geldiği günden kaşınıyodu. Zaten uygulamayı da yanlış yaptığımı düşünüyorum. Ayrıca kuşla da çok iyi ilgileniyorum

Anılcan Nail bunu beğendi.
  6. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Merhabalar burada en üstte olan konulara bi bakmanızda fayda var çoğu sorunuzun cevabı mevcut

Sayfayı Paylaş