Karadeniz Pet

muhabbet kuşunun kafasını sallamaması

emre983

Yeni Üye
S.a arkdaşlar benim 1 tane 7 aylık erkek muhabbet kuşum var 3-4 kelime konuşuyor ama bazı videolarda görüyorum erkek kuşlar hep başlarını sallıyor bende sallamasını istiyorum ne yapabilirim bu videodaki gibi https://youtu.be/6mpMt1grs8o

Kardes benim kuş kafa sallama delisi bildiğin kendi kendine sürekli kafa sallıyor hemde hiç durmadan ben hiç bi şekilde eğitmedim müzik açıp dinlete dinlete kendisi geliştirdi bende konuşturmaya çalışıyorum 2 aylıkken aldım suan 3.5 aylık :) erkek sürekli bicirdiyor ama konusmuyorrrr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardes benim kuş kafa sallama delisi bildiğin kendi kendine sürekli kafa sallıyor hemde hiç durmadan ben hiç bi şekilde eğitmedim müzik açıp dinlete dinlete kendisi geliştirdi bende konuşturmaya çalışıyorum 2 aylıkken aldım suan 3.5 aylık :) erkek sürekli bitiriyor ama konusmuyorrrr

bende sallamasını çok istiyorum ama sallamıyor kuşun daha gençmiş konuşur merak etme bende eğitime 5 aylıkken başladım 1 ayda konuştu :)

Kesinlikle öyle.Benim Maviş de ilk karşısına geçip ben yaptım,izledi izledi aynısını yapmaya başladı.Müzikle dans etmeye başladıÇok da güzel konuşuyor maşallah☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Kardeş o kuşun özelliğide olabliyor.Bazı erkek kuşlar sahibi iligilensin diye kafa sallıyabliliyor ilgi amaçlı sallıyabiliyorlar benim bildiğim.Erkek dişiye kur yaparken kafa sallıyarak kur yapar.Eğitimle alakası olacağını sanmıyorum varsada arkadaşın dediği gibi şarkıyla olursa olur ritim bulup kafa sallar :)

Taklit ediyor ya.Daha önce hiç yapmayan kuş 5 dakika içinde öğrendi

Kardeş o kuşun özelliğide olabliyor.Bazı erkek kuşlar sahibi iligilensin diye kafa sallıyabliliyor ilgi amaçlı sallıyabiliyorlar benim bildiğim.Erkek dişiye kur yaparken kafa sallıyarak kur yapar.Eğitimle alakası olacağını sanmıyorum varsada arkadaşın dediği gibi şarkıyla olursa olur ritim bulup kafa sallar :)

Kesinlikle öyle.Benim Maviş de ilk karşısına geçip ben yaptım,izledi izledi aynısını yapmaya başladı.Müzikle dans etmeye başladıÇok da güzel konuşuyor maşallah☺️

sağolun yardımlarınız için şarkı felan aşcam bakalım ne yapcak

Kardes bence biraz şans hiç bir şekilde eğitmedim sadece şarkı ile aldığından 10 gün sonra kendi kafa salladı tontisim benim ya çok seviyorum:)

Geri