petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşunun kafasını sallamaması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre983 tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    S.a arkdaşlar benim 1 tane 7 aylık erkek muhabbet kuşum var 3-4 kelime konuşuyor ama bazı videolarda görüyorum erkek kuşlar hep başlarını sallıyor bende sallamasını istiyorum ne yapabilirim bu videodaki gibi https://youtu.be/6mpMt1grs8o

2. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes benim kuş kafa sallama delisi bildiğin kendi kendine sürekli kafa sallıyor hemde hiç durmadan ben hiç bi şekilde eğitmedim müzik açıp dinlete dinlete kendisi geliştirdi bende konuşturmaya çalışıyorum 2 aylıkken aldım suan 3.5 aylık :) erkek sürekli bicirdiyor ama konusmuyorrrr

#2 Faruk KILIÇ, 7 Mayıs 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mayıs 2015
  3. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    bende sallamasını çok istiyorum ama sallamıyor kuşun daha gençmiş konuşur merak etme bende eğitime 5 aylıkken başladım 1 ayda konuştu :)

4. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle öyle.Benim Maviş de ilk karşısına geçip ben yaptım,izledi izledi aynısını yapmaya başladı.Müzikle dans etmeye başladıÇok da güzel konuşuyor maşallah☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk

#4 Ebru Tunçer, 7 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 7 Mayıs 2015
  5. goktugbey001

goktugbey001 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş o kuşun özelliğide olabliyor.Bazı erkek kuşlar sahibi iligilensin diye kafa sallıyabliliyor ilgi amaçlı sallıyabiliyorlar benim bildiğim.Erkek dişiye kur yaparken kafa sallıyarak kur yapar.Eğitimle alakası olacağını sanmıyorum varsada arkadaşın dediği gibi şarkıyla olursa olur ritim bulup kafa sallar :)

6. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Taklit ediyor ya.Daha önce hiç yapmayan kuş 5 dakika içinde öğrendi

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    sağolun yardımlarınız için şarkı felan aşcam bakalım ne yapcak

8. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes bence biraz şans hiç bir şekilde eğitmedim sadece şarkı ile aldığından 10 gün sonra kendi kafa salladı tontisim benim ya çok seviyorum:)

Sayfayı Paylaş