Karadeniz Pet

muhabbet kuşunun kafasını yana yatırması

• Konbuyu başlatan serdar kündeş
  • Başlangıç tarihi
S

serdar kündeş

Guest
iyi geceler herkese muhabbet kuşum iki gündür kafasını yana yatık duruyo özellikle uyurken çok fazla uçmasıda eskisi gibi değil yemek yemesi ve neşesi konuşmasında değişiklik yok bu konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz çok teşekkür ederim şimdiden

foto yolasana

Tamam kardeşim şuan işyerindeyim eve gidince çekip paylaşırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 14:45 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

uyurken kötü oluyo eskiden dik uyurdu şimdi nefeste zor alır heralde

normalde çok ilgi gösterip şu aralar aksattıysanız tavır yapıyor olabilir :D

Hiç sanmıyorum böyle bişey olacağını kardeşim ancak ilgiden sıkılır kuşumuz ilk gece böyle yatıyo diye biz sabahladık uyanana kadar o

Hiç sanmıyorum böyle bişey olacağını kardeşim ancak ilgiden sıkılır kuşumuz ilk gece böyle yatıyo diye biz sabahladık uyanana kadar o

bu kuşlarda romatizma ve felç gibi çok üzücü hastalıklar da var .

kuş eğer elinize alışıksa gagasından tutup düz bir şekile getirin . eğer kuş bas bas bağırıyorsa romatizma olabilir . ( yapmanızı pek tavsiye etmiyorum .)

kuş kafasını hiç düz tutamıyor mu ? yada diğer tarafa yatıramıyormu ? önemli olan diğer tarafa hareket ettirip ettiremediğini bilmek

Çok teşekkür ederim bilgilendirmen için özgür bey. sakaryada yaşıyorum ben bugün veterinerle görüştüm oda bitane petshopa yönlendirdi senelerdir bilinen biyer onlar daha iyi anlar diye ordaki arkadaşlar biyere çarpmış olabilir dediler ondan hasar kalmış düzelmeye bilirde dediler tedavisi olmaz veterinere gitsen para verirsin sadece bakar dedi tedavi edemez dedi

Geri