Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunun nesi var?

Son Goku

Yeni Üye
Selamlar şubat 2018 den beri arkadaşım olan Paşa son 2 aydır stres ile başlayan bi hastalığa yakalandı. İlk başta sindirim sorunu, onun tedavisinin ardından akciğer enfeksiyonu (veterinerin dediği) 1,5 aydır akciğeri atlatamadı yemekleri ben yediriyorum kendisi yemeye çalışıyor ama yiyemiyor yeni ilaçlar vermeye başlamıştım çok halsiz kalıyordu kestim ilacı, nane limon içiriyorum şu 2 gündür. Size bi videosunu atacağım çok garip hareketleri var. Acı çekiyor diye düşündüğüm için sebebini arıyorum. Sorun nedir?
Video adresi:
(
Site kabul etmediği için YouTube a yükledim)

Son düzenleme:
Video açılmıyor. Şu an rahat nefed alabiliyor mu? Alamıyorsa kaynar su dolu bir kabın içine bir miktar vicks katın o kabın ağzını ince bir bezle örtüp kafes yanına koyun. Taze meyve sebzeyi ihmal etmeyin. Mutlaka yemek yemesine yardım edin. Şu an kullandığı ilacı var mı?

Video açılmıyor. Şu an rahat nefed alabiliyor mu? Alamıyorsa kaynar su dolu bir kabın içine bir miktar vicks katın o kabın ağzını ince bir bezle örtüp kafes yanına koyun. Taze meyve sebzeyi ihmal etmeyin. Mutlaka yemek yemesine yardım edin. Şu an kullandığı ilacı var mı?
Videoyu güncelledim. Nefesi iyi, ilaç kullanmıyor.

İlaçlar neydi? Tedavi bitmeden kesmeseymişsiniz keşke. Uçamaması, sürekli alçakta olması normal değil.

Selamlar şubat 2018 den beri arkadaşım olan Paşa son 2 aydır stres ile başlayan bi hastalığa yakalandı. İlk başta sindirim sorunu, onun tedavisinin ardından akciğer enfeksiyonu (veterinerin dediği) 1,5 aydır akciğeri atlatamadı yemekleri ben yediriyorum kendisi yemeye çalışıyor ama yiyemiyor yeni ilaçlar vermeye başlamıştım çok halsiz kalıyordu kestim ilacı, nane limon içiriyorum şu 2 gündür. Size bi videosunu atacağım çok garip hareketleri var. Acı çekiyor diye düşündüğüm için sebebini arıyorum. Sorun nedir?
Video adresi:
(
Site kabul etmediği için YouTube a yükledim)

Dışkı resimi paylaşırmısınız ? Hangi ilacı kullandınız yazarsanız çok iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dışkı resimi paylaşırmısınız ? Hangi ilacı kullandınız yazarsanız çok iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tarda dururken sürekli ayaklarını açıp kapatıyor. İnsanlarda olan huzursuz ayak sendromu gibi bişey olabilir mi? Ve yanaklarını kaşıtmak istiyor elini dokunduğum anda kafasını yan çeviriyor kaşınmak istiyor.

Ekli dosyalar

• 1532448867563-1944986767.jpg
    1532448867563-1944986767.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 17
  • 15324489055271030991442.jpg
    15324489055271030991442.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 15
Dışkıları anormal gelmedi bana diğer üyeler de baksa iyi olur. Uçamaması iyi değil ve hasta değil dersek bu noktayı gözden çıkarmış oluruz. Veterinere yeniden gitmeyi düşünmüyor musunuz?

Çok götürdüm ama bilmiyorum bir türlü düzelmedi. Kayseri de muhabbet kuşu konusunda iyi, önerebileceğiniz bi veteriner var mı?

Maalesef bilmiyorum fakat netteki kayserideki veterinerlerin telefon numarasını bulun arayıp kuşunuzun durumunu anlatın. Kimsen tatmin edici yanıt alırsanız ona gidersiniz.

Geri