petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşunun tüye girmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Kolay gelsin arkadaşlar muhabbet kuşunun tüye girmesi nasıl anlaşılır tüye giren dişi muhabbet kuşu çiftleşmez mi ve tüye girdiğini nasıl anlarım yardım lütfen

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Tüye girdiğinde bol bol kaşınır ve kafesin içi dökülen tüylerle dolar dişi kuş tüye girdiğinde çiftleşmez yumurtlamaz stresli olur bu dönemde beslenmelerine özen gösterirseniz tüyden çabuk çıkarlar.

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tsk ederim Aytekin bey verdiğiniz bilgiler için zaten dişiyi geri verdim şimdi yeni biri yanında 1.5 haftadır birlikteler kavga yok iyi Anlasiyorlar resimlerini atmistim bir konuda sizde bir bakıp yorum yapsanız telden giriyorum tekrar resim atamıyorum o

Sayfayı Paylaş