petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunun Yumurtasını Yemesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Kılıç tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba. Muhabbet kuşlarımı alalı 1 yılı geçti ve ilk olarak dün 1 tane yumurtladı fakat sabaha kadar yumurtasını yemiş. Sabah kontrol ettiğimde fark ettim. Bu kuş tekrar yumurtlar mı? Yumurtlasa bile tekrar yumurtasını yer mi? Bunu yapmasının sebebi nedir?:confused:

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Stres ve kalsiyum eksikliğinden yapmış olabilir. Ayrıca yumurtanın boş olduğuna kanaat vermişse de yemiştir.

3. Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç New Member

Beğenileri:
    0
    Stresi ve kalsiyum eksikliğini gidermek için neler yapabilirim?

4. Aytaç Kocaoğlu

Aytaç Kocaoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kus 3 yumurtasi varken hepsini yedi sonra mama takviyesini arttirdim mamanin icine yumurta kabugu da kirip koydum ve murekkep baligi kemigi aldim suan altida 5 yavru var ve buyutuyor

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet yumurtasını neden yer