Karadeniz Pet

Muhabbet raf sistemi

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

Sertac SAYAR

Guest
Arkadaşlar bende 1 çift muhabbet kuşu var ilerde 1çift daha almayı düşünüyorum böyle bir raf alsam sizce sorun olurmu fiyatı 50 tl farklı görüşlere açıgım fikirleriniz benim için önemli.
saygılarımla.

Eğer bu rafları katlı kafese çevirmeyi düşünüyorsan bence ön tel tava yuvalık falan astarı yüzünü geçer. uğraşacağına 2 yada 3 katlı pvc kafes alsan daha mantıklı. bst kafesten modellere bakmanı tavsiye ederim. Ben 4 katlı yuvalıklı modeli kullanıyorum ve memnunum.

raf boyu eni yüksekliği ne kadar ona göre standart öntel tava bulup bulamayacağına bakman lazım yoksa senin ölçülerine göre özel yaptırman lazım bunlarda maliyeti artırır bunları düşünerek karar verin bence

Son düzenleme:
Eğer bu rafları katlı kafese çevirmeyi düşünüyorsan bence ön tel tava yuvalık falan astarı yüzünü geçer. uğraşacağına 2 yada 3 katlı pvc kafes alsan daha mantıklı. bst kafesten modellere bakmanı tavsiye ederim. Ben 4 katlı yuvalıklı modeli kullanıyorum ve memnunum.

Öneriniz için teşekkür ediyorum söyle düşündüğümüzde.
Sizin dediğinizde 150 tlden aşagı degildir
ön teller 10 tl
alt ızgarada 10 tl
yuvalık 10 tl

Rafla birlikte 80 tl bilemedik 90 tl olur diye düşünüyorum

Rica ederim. Bu ürün bu sitede başka bir konuda önerilmiş. Ben de dün gördüm işinize yaradığına sevindim.

İstanbul bagcilara yakinsan sahibinden.com da 2 tane yem korumali kendinde yuvalikli pvc kafes var cok guzel 2 cift kusda yaninda veriyor pazarlikla 250-200e indirebilirsen tavsiye ederim

Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

Geri