petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet raf sistemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sertac SAYAR tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sertac SAYAR

Arkadaşlar bende 1 çift muhabbet kuşu var ilerde 1çift daha almayı düşünüyorum böyle bir raf alsam sizce sorun olurmu fiyatı 50 tl farklı görüşlere açıgım fikirleriniz benim için önemli.
    saygılarımla.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Emre DENİZ

Eğer bu rafları katlı kafese çevirmeyi düşünüyorsan bence ön tel tava yuvalık falan astarı yüzünü geçer. uğraşacağına 2 yada 3 katlı pvc kafes alsan daha mantıklı. bst kafesten modellere bakmanı tavsiye ederim. Ben 4 katlı yuvalıklı modeli kullanıyorum ve memnunum.

4. Sertac SAYAR

Hayır rafın ön tarafına ön tel alıp monte etmeyi düşünüyorum yani kafesi kullanmayı düşünmüyorum

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    raf boyu eni yüksekliği ne kadar ona göre standart öntel tava bulup bulamayacağına bakman lazım yoksa senin ölçülerine göre özel yaptırman lazım bunlarda maliyeti artırır bunları düşünerek karar verin bence

#5 Uğur GENÇ, 27 Aralık 2014
    Son düzenleme: 27 Aralık 2014
  6. Sertac SAYAR

Öneriniz için teşekkür ediyorum söyle düşündüğümüzde.
    Sizin dediğinizde 150 tlden aşagı degildir
    ön teller 10 tl
    alt ızgarada 10 tl
    yuvalık 10 tl

Rafla birlikte 80 tl bilemedik 90 tl olur diye düşünüyorum

7. İbrahim ERGİN

Beğenileri:
    0
  8. Sertac SAYAR

Teşekkür ederim ben bu siteyi görmemiştim fiyatı gayet makul.
    Benim için 2 kat yeterli 4 kat biraz fazla eger bulabilirsem 2 kat düşünüyorum

9. İbrahim ERGİN

Beğenileri:
    0
    Rica ederim. Bu ürün bu sitede başka bir konuda önerilmiş. Ben de dün gördüm işinize yaradığına sevindim.

10. Sertac SAYAR

Teşekürler;)

11. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    İstanbul bagcilara yakinsan sahibinden.com da 2 tane yem korumali kendinde yuvalikli pvc kafes var cok guzel 2 cift kusda yaninda veriyor pazarlikla 250-200e indirebilirsen tavsiye ederim

12. Sertac SAYAR

Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş