Karadeniz Pet

muhabbet salması yapalım dedik abarttık galiba papağan salması olacak bu gidişle :)

profiller 20*10*600 tanesi 9,5 tl almıştım ben, bende yaptım biraz daha büyük oldu, güle güle kullanın

Bu arada
bildiğiniz 54.5 x 34 ön tel alabileceğim bir yer var mı ?

Sağol :) ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Kafes teli kullanmayacağım ben ama istanbul kafes ve Yiğit kafesten bulabilirsin
kafes telini Bende salmada kullanmayacağım, altına sunta koydum 5 mm, kum doldurdum üstüne temizlik kolay olsun diye, birde el yapımı bir akıllı yemlik yaptım, yem derdinden kurtulmak için,

ön teli yeni yapacağım dolap kafesler için kullanacağım, naturbirde istediğim ölçüde yok, klas kafeste tanesine çok para istedi 12 tl gibi bir fiyat,

kafes telini Bende salmada kullanmayacağım, altına sunta koydum 5 mm, kum doldurdum üstüne temizlik kolay olsun diye, birde el yapımı bir akıllı yemlik yaptım, yem derdinden kurtulmak için,

ön teli yeni yapacağım dolap kafesler için kullanacağım, naturbirde istediğim ölçüde yok, klas kafeste tanesine çok para istedi 12 tl gibi bir fiyat,

Yiğit kafesi ara sor derim

saolasın tavsiyen için

çok ıyı olmuş fakat tamamen bitirmeden alt bokluk kısımını pratik temizlemek için biraz daha çalış sonra zor oluyor bişeyler ilave etmek ben o hataya düştüm:)

çok ıyı olmuş fakat tamamen bitirmeden alt bokluk kısımını pratik temizlemek için biraz daha çalış sonra zor oluyor bişeyler ilave etmek ben o hataya düştüm:)

o kısım zaten planlandı 75 cm lik iki adet tava ile halledilecek o sorunda ;)