petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet üretiminde oda sıcaklıgı

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Rıdvan ŞAHİN41 tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Rıdvan ŞAHİN41

Mrb arkadaşlar ben bu ay 15 takım show jumbo almayı düşünüyorum evin çatı katında kapalı bir odam var salmalarım ve gözlerin hepsi tamam acaba kışın ısıtıcı yakmam gerekirmi gerekirse oda sıcaklıgının ne kadar olması gerekir. 3m kare odada üretim yapmayı düşünüyorum internette araştırırken ısıtıcı lambalar gözüme çarptı (İnfrared Isıtan Ampul - Osram 250 Watt İnfrared Isıtan Lamba-Ampul ürünü inceliyorsunuz) aca ba bu tür bişey ısıtma için yeterli olurmu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çatı katında duvar ve tavanı kalın bir yalıtımla geçersen ısıtıcı kullanmaya gerek kalmayacaktır. Kuşlar kendi kendilerini ısıtır. Ayrıca iyi de bir havalandırma şart.

3. Rıdvan ŞAHİN41

çok sağol hocam

Sayfayı Paylaş