Karadeniz Pet

MuhabbetHane :)

Aleykünm selaaam. Aklıma Tavşanlı belediyesiyle konuşan dayı geldi.
(Oğluum seen beni aanamıyon bak.. Köpeklee bizi .... demiyon been.. :D

Hangi marka ve likit kullanıyorsun ustam? Memnun musun? Benim kargo da yarın geliyor insallah.
eleaf istick pico kullanıyorum 15 gündür.
Likitin markası aklımda değil fakat elma aromalı.
Kullandığım süre zarfında da hiç sigara içmedim.
İçenlerin sigara dumanı beni rahatsız etmeye bile başladı .
Keşke daha evvel kullanmaya başlasaymışım.
Bundan sonraki hedefim tümüyle hepsini bırakmak.

eleaf istick pico kullanıyorum 15 gündür.
Likitin markası aklımda değil fakat elma aromalı.
Kullandığım süre zarfında da hiç sigara içmedim.
İçenlerin sigara dumanı beni rahatsız etmeye bile başladı .
Keşke daha evvel kullanmaya başlasaymışım.
Bundan sonraki hedefim tümüyle hepsini bırakmak.

Umarım bian önce bunu da bırakırsınız ustam. Çok şükür esigara sigarayı bıraktırmaya yarıyor.(Her ne kadar kendine bağlasa da)

Ben de Ego AIO sipariş verdim başlangıç olarak kolay ve uygun diye. Duruma göre zaten bunu da inşallah koyarım bir kenara.

Umarım bian önce bunu da bırakırsınız ustam. Çok şükür esigara sigarayı bıraktırmaya yarıyor.(Her ne kadar kendine bağlasa da)

Ben de Ego AIO sipariş verdim başlangıç olarak kolay ve uygun diye. Duruma göre zaten bunu da inşallah koyarım bir kenara.
başlangıç için uygun bir cihaz olduğu söyleniyor fakat ben istick i bi arkadaşta tecrübe etmiştim o yüzden onu aldım .
Zaten sürekli marka değiştirenleri de anlamıyorum.
Kişinin kendisini aldatmasını sağlıyor ama.
Her ne kadar plasebo etkisi olsada bırakma aşamasında fayda sağlayacak diye düşünüyorum.

Hayırlı akşamlar ustadlarım keyifleriniz sıhhatiniz yerindededir inşallah

başlangıç için uygun bir cihaz olduğu söyleniyor fakat ben istick i bi arkadaşta tecrübe etmiştim o yüzden onu aldım .
Zaten sürekli marka değiştirenleri de anlamıyorum.
Kişinin kendisini aldatmasını sağlıyor ama.
Her ne kadar plasebo etkisi olsada bırakma aşamasında fayda sağlayacak diye düşünüyorum.

Benim çevremde kullanan olmadığı için ne yazık ki ben de büyük bir esigara forumunu okuyup araştırarak bu markada karar kıldım. Kendimi geliştirdikten sonra normal modlu iyi bir cihaz alıp devam edeceğim. Sonuçta coil atomizer vs. değişmek gerekecek. Ego AIO'da bu sıkıntı biraz; tektip olduğu için. Umarım bian önce tamamiyle bırakırsınız siz de.

Allah tan burada yaşamıyorum okul ve iş dolayısıyla buradayım yoksa harbiden millet p şekil de zihniyet oraya çalışıyor yaş farkı olmaksızın

Allah tan burada yaşamıyorum okul ve iş dolayısıyla buradayım yoksa harbiden millet p şekil de zihniyet oraya çalışıyor yaş farkı olmaksızın

Halkımızın klasik zihniyeti ustam. Bir şey ne kadar bastırılırsa o kadar hortlarmış ya, o mesele.

Ergenlik dönemi derler ya 7 den 70 e herkes aynı mı olur nasıl ergenlik bu

35-40 gunluk muhabbet kusuna netur yemler verılmelı sızce arkadaslar ?

Bu arada halen kuşun cinsiyetini çözemedim :)

beb946a1573842e62f320acac2f9ee9a.jpg

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi