petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbeti neyi var dışkı resimli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sampiyon33 tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1

[​IMG][/url][/IMG]

Böyle dışkı bırakıyor 25 günlük fln ve çok sakin ve elimle bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

++++++++++++++++++

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kus ishal olmus. kafesini guzelce temizleyin. her gun suyunu degistirin. kusun bulundugu ortam sicak olsun. hava akimlarina maruz kalmasin. yem olarak sadece aspur verin. pirinc, patates haslayip yedirmeye calisin. pirinci ya da patatesi hasladiginiz suyu suluguna koyun ondan icsin. suluguna cok az turk kahvesi de koyabilirsiniz. o da ise yariyomus ishal durumlarinda. bi iki gun gozlemleyin duzelme gormeniz lazim duzelme olmazsa bakteriyel bi durum da olabilir. o zaman ilac kullanmaniz gerekebilir. ilaclari bilen arkadaslar forumda yaziyolar ishalle alakali konulara. oralardan bulabilirsiniz ilac tedavisini. gecmis olsun.

3. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    yalnız kuşu kendim besliyorum anası babası yok 25 günlük yem kıramıyor bende cici bebeyi un haline getirdim su ile karıstırdım ne cıvık ne katı onu gagasının sağ tarafından kursagına basıyorum

4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    Cici bebe tatli ve icinde sut oldugu icin pek uygun olmayabilir. Elle besleme mamalari var. Onlardan edinebilirseniz kullanin. Ya da kabuksuz yem kulkanabilirsiniz. O da olmadi dal dari ve ya aspur deneyin. Kirmasi kolay onlarin. Belki kirabilir.

Sayfayı Paylaş