Karadeniz Pet

Muhabbeti neyi var dışkı resimli

sampiyon33

Meraklı Üye

OMq3dA.jpg
[/url][/IMG]

Böyle dışkı bırakıyor 25 günlük fln ve çok sakin ve elimle bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

++++++++++++++++++

kus ishal olmus. kafesini guzelce temizleyin. her gun suyunu degistirin. kusun bulundugu ortam sicak olsun. hava akimlarina maruz kalmasin. yem olarak sadece aspur verin. pirinc, patates haslayip yedirmeye calisin. pirinci ya da patatesi hasladiginiz suyu suluguna koyun ondan icsin. suluguna cok az turk kahvesi de koyabilirsiniz. o da ise yariyomus ishal durumlarinda. bi iki gun gozlemleyin duzelme gormeniz lazim duzelme olmazsa bakteriyel bi durum da olabilir. o zaman ilac kullanmaniz gerekebilir. ilaclari bilen arkadaslar forumda yaziyolar ishalle alakali konulara. oralardan bulabilirsiniz ilac tedavisini. gecmis olsun.

yalnız kuşu kendim besliyorum anası babası yok 25 günlük yem kıramıyor bende cici bebeyi un haline getirdim su ile karıstırdım ne cıvık ne katı onu gagasının sağ tarafından kursagına basıyorum

Cici bebe tatli ve icinde sut oldugu icin pek uygun olmayabilir. Elle besleme mamalari var. Onlardan edinebilirseniz kullanin. Ya da kabuksuz yem kulkanabilirsiniz. O da olmadi dal dari ve ya aspur deneyin. Kirmasi kolay onlarin. Belki kirabilir.

Geri