Karadeniz Pet

muhabbetimin yanına dişi...

• Konbuyu başlatan Görkem KOÇSAN
  • Başlangıç tarihi
G

Görkem KOÇSAN

Guest
selam dostlar elimde henüz cinsiyetinden emin olmadığım 2 aylık yavru muhabbetim var, bende bi tane daha kuş alıp çiftleştirmek istiyorum. elimdeki büyük bi ihtimal erkek bu kuşa dişi kuşu ne zaman almalıyım ? kaç yaşında çiftleşebilir ne yapabilirim tavsiyelerinizi rica ediyorum.

erkek ise 7 -8 aylık civarına gelince ciftlesebilir 2 aya kadar yanına bir eş yaparsanız daha iyi olur size alışmasın

erkek ise 7 -8 aylık civarına gelince ciftlesebilir 2 aya kadar yanına bir eş yaparsanız daha iyi olur size alışmasın
yavruyken yanına dişi dahamı iyi olur ? bi de rengi yeşil mavi karışık ben mavi yavru almak istiyorum ama hangi renk dişi tavsiye edersiniz?

yavruyken yanına dişi alırsan alışmaları kolay olur yanlız alacagın dişide yavru denk olması lazım yavruyken aynı kafeste tutulan kuslardan erişkinlige geldiklerinde eş tutmalarında problem söz konusu olmaz .

yavruyken yanına dişi dahamı iyi olur ? bi de rengi yeşil mavi karışık ben mavi yavru almak istiyorum ama hangi renk dişi tavsiye edersiniz?

Evet yavruyken alın daha iyi olur. Renk farketmez hosunuza gideni alın yeşil renkte üreme daha basit olur derler

Evet yavruyken alın daha iyi olur. Renk farketmez hosunuza gideni alın yeşil renkte üreme daha basit olur derler
o zaman ben yarın acele, helal süt emmiş eli ayağı düzgün bi dişi alayım :) cevaplar için çok teşekkürler.

Geri