muhabbetimin yanına dişi...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Görkem KOÇSAN tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Görkem KOÇSAN

selam dostlar elimde henüz cinsiyetinden emin olmadığım 2 aylık yavru muhabbetim var, bende bi tane daha kuş alıp çiftleştirmek istiyorum. elimdeki büyük bi ihtimal erkek bu kuşa dişi kuşu ne zaman almalıyım ? kaç yaşında çiftleşebilir ne yapabilirim tavsiyelerinizi rica ediyorum.

2. g0rky06

g0rky06 Profesyonel

Beğenileri:
    27
    Yer:
    Ankara/Keçiören
    erkek ise 7 -8 aylık civarına gelince ciftlesebilir 2 aya kadar yanına bir eş yaparsanız daha iyi olur size alışmasın

3. Görkem KOÇSAN

yavruyken yanına dişi dahamı iyi olur ? bi de rengi yeşil mavi karışık ben mavi yavru almak istiyorum ama hangi renk dişi tavsiye edersiniz?

4. CNK TC

CNK TC Profesyonel

Beğenileri:
    4
    Yer:
    MUĞLA / Milas
    yavruyken yanına dişi alırsan alışmaları kolay olur yanlız alacagın dişide yavru denk olması lazım yavruyken aynı kafeste tutulan kuslardan erişkinlige geldiklerinde eş tutmalarında problem söz konusu olmaz .

5. g0rky06

g0rky06 Profesyonel

Beğenileri:
    27
    Yer:
    Ankara/Keçiören
    Evet yavruyken alın daha iyi olur. Renk farketmez hosunuza gideni alın yeşil renkte üreme daha basit olur derler

6. Görkem KOÇSAN

o zaman ben yarın acele, helal süt emmiş eli ayağı düzgün bi dişi alayım :) cevaplar için çok teşekkürler.

Sayfayı Paylaş