Karadeniz Pet

Muhabbetimizi kasimak sevmek (video)g0rky06

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba arkadaslar kuslarimiza videodaki gibi yaklasip seversek size bagli kalacaktir .Videodaki kusumu yeni egittim daha 35 gunluk civari bir kus kovarim yine bana gelir :)
[YOUTUBE]mYjqTNBLckw[/YOUTUBE]

Çok iyiymiş maşallah :)
Kendisi de çok tatlı, çok da güzel yetiştirmişsiniz, bağlamışsınız kendinize :)
Tebrik ederim [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] .

kuşa kur yapmak gibi :)

Sizin bu videolarınızı seyrettikçe ben de bi hevesle bizim kızı seviyim kaşıyım diyorum, sonuç olarak parmaklarım kevgire dönüyor. Yapan var yapamayan var lütfen. :)

Benim kuşum da kaşıtıyordu sevdiriyordu kendini. Sonra izin vermemeye başladı kaçıyor artık sevmek istediğimde.

Mavişimde Videolar

[YOUTUBE]DvWzvuBrNSI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]cz2_be7XT2g[/YOUTUBE]

Sizin bu videolarınızı seyrettikçe ben de bi hevesle bizim kızı seviyim kaşıyım diyorum, sonuç olarak parmaklarım kevgire dönüyor. Yapan var yapamayan var lütfen. :)
Aynen☺ ben bizimkinin muhabbet kuşu olduğuna dair inancımı kaybettim akbaba filan olduğuna inanıyorum

Aynen☺ ben bizimkinin muhabbet kuşu olduğuna dair inancımı kaybettim akbaba filan olduğuna inanıyorum

Papağan okulu diye bir site var ordaki eğitim aşamalarına bakabilirsiniz belki işe yarar. Ben tüy değişimi bitsin diye bekliyorum rahatlasn iyice diye. :)

Maşallah kuşlar çok tatlı.Benimkide böyleydi yavruyken.Şimdi sadece elimde tutarken sevdiriyor.Böyle masada koltukta hep oyun hep koma zıplama :D

Kaşı kaşı kaşııııı ufff kaşısana diye deli oluyorlar. :D Petshoptaki gariplerde kafalarını sürtüp kaşımak için şekilden şekile giriyorlar :(

Aynen üstünegitmeyin eIinize gerekmedikçe aImayin bu size guvenmesini engeIıer sonra egitemezsiniz kuş size güvendikten sonra saten egitime gerek yok herseyi ekndisi yaapr eIinede korkmadan geIir omzunada kuIanida isirir .))

Ben de ısırmama eğitimi için bekliyorum, sanırım oyun yaptı da bizimki :)

Geri