Karadeniz Pet

Muhabbetine Doyum Olmuyor:)

maşallah çok tatlı :)

bende de vardı böyle bi yaramaz.ayak hastasıydı rüştü üç dört kelimesi vardı düşmezdi ağzından :) dokuz yaşında yaşlandı öldü :/

bende de vardı böyle bi yaramaz.ayak hastasıydı rüştü üç dört kelimesi vardı düşmezdi ağzından :) dokuz yaşında yaşlandı öldü :/

konusurken cok komik olabiliyorlar, bizimki kelimeleri birlestirip anlamsiz seyler uretiyor bazen. askimla besiktasi birlestirip asktas diyor, 1-2-3-4-besiktas falan diyor. :) cok uzuldum sizin adiniza.. eminim cok zor olmustur sizin icin. ben cokonun oldugunu dusunmek bile istemiyorum cok baglandi bize.

konusurken cok komik olabiliyorlar, bizimki kelimeleri birlestirip anlamsiz seyler uretiyor bazen. askimla besiktasi birlestirip asktas diyor, 1-2-3-4-besiktas falan diyor. :) cok uzuldum sizin adiniza.. eminim cok zor olmustur sizin icin. ben cokonun oldugunu dusunmek bile istemiyorum cok baglandi bize.

az değil dokuz senemiz birlikte geçti beraber büyüdük desem yeridir :) ama ne yapalım doğanın kanunu onlar biraz daha erken yaşlanıyorlar.

az değil dokuz senemiz birlikte geçti beraber büyüdük desem yeridir :) ama ne yapalım doğanın kanunu onlar biraz daha erken yaşlanıyorlar.

biz daha 1 yilimizi bile doldurmadan bu kadar baglanmisken ona, siz 9 yildan bahsediyorsunuz, sizin icin ne kadar zor oldugu tahmin bile edemiyorum ama evet doganin kanunu bu, onune gecemeyiz..

aynı renk birebir aynısı bende var genelde bu renktekı kuslar cok akıllı oluyor daha evın kapısını calısımla odadan fırlayıp kafam konması bir oluyor ::)

evet cok akilli olduklari gercek ama bu bence renkle alakali degil de, sahibinin kusuyla olan iletisimine bagli. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

süper :) Bu kuşu kaç aylıkken aldınız bide Irkı Hollanda mıdır?

tesekkurler:) 1.5 aylik civariyken almistim irkini yerli-cek kirmasi biliyorum ama yaniliyor da olabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah benimki ile birebir aynı :) Bende 2 aylık ken aldım annem evde oldugundan bütün gün konuşurdu onla 2 hafta olmustu baya konusuyodu.Sonra annem konusmayı kesti oda hep aynı kelimelerde kaldı.

Maşallah benimki ile birebir aynı :) Bende 2 aylık ken aldım annem evde oldugundan bütün gün konuşurdu onla 2 hafta olmustu baya konusuyodu.Sonra annem konusmayı kesti oda hep aynı kelimelerde kaldı.

Doğan bey sizin kuşun yakından bi fotosu varmıdır

ben de gun icerisinde okulum oldugu icin evde olmuyorum ama bakimini ben yapiyorum ben ilgileniyorum o yuzden bana daha yakin diyebilirim. benim ses tonumu taklit ederek soyluyor kelimeleri ama gun icerisinde daha cok annemi gordugu icin en cok onun ismini soyluyor. :)

Son düzenleme:
parmaga kafa atiyor :) masallah sesinizde guzelmis :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cok tatli yaa ..allah uzun ömür versin...umarim benim boncugumda konusur...hergünmü konustunuz??birde kac yasinda suan ve ne zaman basladi konusmaya...???

Maşallah çok tatlı görünüyor. 20 kelimeyi aynı anda söylemiyor diye üzülme kardeşim 20 kelimeyi konuşamayan insanlar tanıyorum;)

parmaga kafa atiyor :) masallah sesinizde guzelmis :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ahahaha sanirim daha cok kur yapiyor. :) tesekkurler yorumunuz icin.

Cok tatli yaa ..allah uzun ömür versin...umarim benim boncugumda konusur...hergünmü konustunuz??birde kac yasinda suan ve ne zaman basladi konusmaya...???

cok tesekkur ederim yorumunuz icin. su an 10 aylik civari, bana geldiginde 35-40 gunluk falandi geldiginden itibaren hergun askim diye seslendim, 1-1,5 ay sonra konusmaya basladi. umarim sizinki de konusur.

Maşallah çok tatlı görünüyor. 20 kelimeyi aynı anda söylemiyor diye üzülme kardeşim 20 kelimeyi konuşamayan insanlar tanıyorum;)

cok tesekkur ederim yorumunuz icin. o da dogru ama normal zamanda bu halinden daha iyi konusuyor, insan paylasmak istiyor. :)

Geri