petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbetkusu.com.tr ile ilgili düşüncelerim

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Merhabalar, ben abartıyı veya fazla övgüyü seven bir insan değilimdir. Fakat bu forum'a takılmam çok kısa zamanda olsa mükemmel yer ben çok sevdim açıkcası, daha öncesinden bir kaç muhabbet kuşu destek forumlarına üye olmuştum ukala tavırlarından dolayı bir daha girmedim bile burada bende birşeyler öğrenmek isterim, insanlara yardımcı olmak isterim. Aynı sizlerin yaptığı gibi elinizden geldiği kadar herkese destek olmaya çalışıyorsunuz bu mükemmel birşey benim çok hoşuma gitti. Her birinize teşekkürler ediyorum, saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Tevfik Bey bu güzel düşünceleriniz için asıl biz sizlere teşekkür ederiz sağolun Allah razı olsun :) Elimizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz.

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ustam güzel bakan güzel görür güzel bakışınızdan ve düşüncelerinizden ötürü biz teşekkür ederiz :)

4. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Site çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

5. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

emeğinize saglık...

6. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    aramıza hoşgeldiniz.elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalşyoruz site kurulmadan önce herşey planlanıp ona göre yapıldı.iyi forumlar herkeze.

7. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    bana sorarsanız kategoriler düzenleme girmeli. Çok dağanık.

Onun haricinde satış bölümünde belli başlışehirlere bölünebilir.
    Örneğin muhabbet kuşu satışı bölümüne alt kategori olarak
    *ANKARA
    *IST
    *İzmir
    ve diğer bölgeler tarzında eklemeler yapılabilir.

8. Seher Ün ERTEK
    Gizli

bende aynen katılıyorum bazen işgüç oluyor özlüyorum bile arkadasların yavrularına seviniyor hasta olan kuşlarına üzülüyorum aile gibi olduk gerçekten:) herkese teşekkürler

Sayfayı Paylaş