Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

usta sen nerelerdesin yahu? harika olmuş :) ısıtmayı nasıl yapacaksın?
Yagli radyoter ile yapmayi düşünüyorum zaten antalyada kisin cok sıkıntı olmuyor sogutma problem bizde onuda ilerleyen zamanda klima düşünüyorum

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Merhaba üstadlar forumu tam çözemediğim için buradan yazıyorum kuşlarım hakkında yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 1 ay önce aldığım kuşlarım eş tuttular dişi çiftleşmeye yanaşmıyordu ama öpüşme, kaşıma yem kusma gibi şeyleri yapıyorlardı sürekli yanyanalardı dişi kuşun ceresi kahverengiydi yuva girişini kemirdi yuva içini temizledi fakat son birkaç günde cere rengi beyaza döndü yuvayla ilgilenmemeye başladı.. ne yapmam gerekiyor sizce..

Merhaba üstadlar forumu tam çözemediğim için buradan yazıyorum kuşlarım hakkında yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 1 ay önce aldığım kuşlarım eş tuttular dişi çiftleşmeye yanaşmıyordu ama öpüşme, kaşıma yem kusma gibi şeyleri yapıyorlardı sürekli yanyanalardı dişi kuşun ceresi kahverengiydi yuva girişini kemirdi yuva içini temizledi fakat son birkaç günde cere rengi beyaza döndü yuvayla ilgilenmemeye başladı.. ne yapmam gerekiyor sizce..
Birsey yapma onlar yapar

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Yeni arkadaşlar tekrar gelenler ve sohbet edelim diyen arkadaşları bu konu altına davet ediyorum [emoji4] forum çok sessizleşmiş biraz hareketlilik olsun

Yeni arkadaşlar tekrar gelenler ve sohbet edelim diyen arkadaşları bu konu altına davet ediyorum [emoji4] forum çok sessizleşmiş biraz hareketlilik olsun
Herkes yazın bir yerlere kaçtı sanırım telefondan kullanan da pek olmayınca sessizlesti

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Herkes yazın bir yerlere kaçtı sanırım telefondan kullanan da pek olmayınca sessizlesti

Aynen ondan olabilir hepsi gelecek buraya o forumdaşlar buraya gelecek [emoji1][emoji1] abi imzan beni bitiriyor çok ciddi bir konu altında imzanı görünce tüm ciddiyetim gidiyor [emoji1][emoji1]

Evli üretici/hobici arkadaşlar ev mood [emoji1] kendim de annemle ev mood [emoji1]
a62f92ae22304804caf058cff9a84fe4.jpg

Bi ses verdin gittin halit benim son durum bu maşallah lari unutmayalim
928c854e8a39cc020308b2765a9c2afe.jpg
53215c52e5b6bbc6351ca9d014b3b624.jpg
df03ae3ef2f7b2c79fa6b4cd8a943caf.jpg
187a0c9898e92cc8e6cb9560454fda03.jpg
28d72824299fc3c1a91e6113d3707ade.jpg
294c4faf5d6b0cb5075de3ce2a57f349.jpg
52cb9fd398110d92a4c6bb030e0240cd.jpg

Maşaallah maşaallah [emoji4] burdayım güzel yapmışsın çatı katını

Yavrularsan 20 takim daha damızlık ayırdığım var etkenlerin em küçüğü 3 en büyüğü 5 oldu ama hepsi ilk tüyünü tamamlamam üzere dişilerde ona keza çereler mavileriyle iyice kur hareketleri yapıyorlar dişiler de çeteler beyaz mavi oturdu biraz daha bekleyip ese atmayı düşünüyorum sonucda takımlar yerli erken ese geliyorlar

Yavrularsan 20 takim daha damızlık ayırdığım var etkenlerin em küçüğü 3 en büyüğü 5 oldu ama hepsi ilk tüyünü tamamlamam üzere dişilerde ona keza çereler mavileriyle iyice kur hareketleri yapıyorlar dişiler de çeteler beyaz mavi oturdu biraz daha bekleyip ese atmayı düşünüyorum sonucda takımlar yerli erken ese geliyorlar

Aynen öyle abi biraz daha beklemekte fayda var hem erkekler hem dişiler tam hazır olduğunda atmalı yerli takımlar kolay geldiği için süreç hızlı geçiyor

Aynen öyle abi biraz daha beklemekte fayda var hem erkekler hem dişiler tam hazır olduğunda atmalı yerli takımlar kolay geldiği için süreç hızlı geçiyor
Evet Bu esnada mama takviyesi ve E B vitamini destekliyorum hem kızışma hemde tuy bakimi için