Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Ne güzelmiş. Acaba benimkilerde çiftleşiyorlar mı? eş tutmadılar onu biliyorum. ama dişi kuşum erkek yem kusunca yiyor doyunca ısırıp kovalıyor. Salak 2 tane yumurtladı tepesinden inmiyor yumurtalarının. erkekte bunu beslemekten mükellef tünekte bekliyor. Çalıştığım için görmedim çiftleşip çiftleşmediklerini.
cıftlesmıs olabılırler gormeye bılırsınız devamlı yanlarında olmadıgınız ıcın yumurtası varsa 5.gun flash ıle bakıp anlarsınız dolu olup olmadıgını bossa yumurtaların hepsı cıftlesmemıs olabılırler kızgınlık yumurtası yapmıs olur ozamanda erkek ıle dısıyı ayırırsınız 2 3 hafta kadar sonra tekrar bırlesdırırsınız ozaman dolu yumurta alma sansınız var ve mama + probıyotık takvıyesı yapmayı unutmayın ara ara az az nıjer karısdırın yemlerıne

kaliteli bir vitamin arıyorum bunun için Diazyme-256 die bişey duydum kullanan var mı? yada sera ürünleri daha mı iyi?

kaliteli bir vitamin arıyorum bunun için Diazyme-256 die bişey duydum kullanan var mı? yada sera ürünleri daha mı iyi?
ben kullanıorum dıazayme 256 cok faydalı ve uygun butcelı bır probıyotık tavsıye ederım alırsanız kullanımı yarım suluga yarım cay kasıgı yetıyor

başka önerebileceğiniz bir şey var mı mesela selenyum yada d vitamini takviyesi için. birde bu dzyme 256 yı nerede bulabilirim?

başka önerebileceğiniz bir şey var mı mesela selenyum yada d vitamini takviyesi için. birde bu dzyme 256 yı nerede bulabilirim?
diazayme 256 ınternette var gıttı gıdıyor ve n11 den alabılırsın vıtamın olarakda multıvıtamın kullan nekton un vıtamınlerı ıyı ama pahalı netten multı vıtamın arasdır daha uyguna guzel vıtamınde bulabılırsın

Yavrusu ölen kuşum ilk yumurtasını yapsı bugün oglen cok şaşırdım bukadar cabuk beklemiordum :D masallah

daha önce yavru alınmış, ele alışık çift aldım, çiftimin birini de üreticiye vereceğim yumurta yapana kadar dursun sonra al götür dedi :D nihayet bende birşeyler yoluna giriyor gibi...

oh oh bol bol sevindirici haber karşıladı beni bu pazartesi :) sevindim adınıza arkadaşlar :D bende mi? yok bi değişiklik. dişi yavruluğun tüneğinde yavruluğu kemiriyor, erkek onu besliyor kur yapıyor okadar :D en sonunda erkeği dişinin üzerine bantlayacağım bu gidişle :D

baya oldu kuşu yiyen adamı değiştireli :D hehehe şimdide attan papağan var :D senin kuşlar ne alemde

daha önce yavru alınmış, ele alışık çift aldım, çiftimin birini de üreticiye vereceğim yumurta yapana kadar dursun sonra al götür dedi :D nihayet bende birşeyler yoluna giriyor gibi...
ohoh super kardesım cok sevındım ınsallah ıstedıklerın olur ya bendede ıyı kotu habler var iyisi kusum yumurtladı yavrusu ölen 16sında bugun 2.yı beklıoz kotu haber hollanda dısımı dun sahıbıne verdım hastalanmısdı ıyı etsın dıe bu sabah ölmus kus parasını ıade almısdım erkege yenı es aldım ınsallah es tutarda kusa cok uzuldum ölmesıne

oh oh bol bol sevindirici haber karşıladı beni bu pazartesi :) sevindim adınıza arkadaşlar :D bende mi? yok bi değişiklik. dişi yavruluğun tüneğinde yavruluğu kemiriyor, erkek onu besliyor kur yapıyor okadar :D en sonunda erkeği dişinin üzerine bantlayacağım bu gidişle :D
hahaha banlt sakır yada kusu yuvaya sok erkekle yuvalıgı bantla cıkmasınlar hehehe :D

ohoh super kardesım cok sevındım ınsallah ıstedıklerın olur ya bendede ıyı kotu habler var iyisi kusum yumurtladı yavrusu ölen 16sında bugun 2.yı beklıoz kotu haber hollanda dısımı dun sahıbıne verdım hastalanmısdı ıyı etsın dıe bu sabah ölmus kus parasını ıade almısdım erkege yenı es aldım ınsallah es tutarda kusa cok uzuldum ölmesıne
ye hocam geçmiş olsun size çok üzüldüm, ben de bir sorun var, kuş geldiğinden beri yuvada, arada dışarı çıkıyor bu normal mi? poposu da şiş

yani kuluçkada gibi hep yuvada vakit geçiriyor, yumurtlama böyle mi oluyor? erkek arada gelip besliyor.

dün kuşları saldım 1-2 saat dışarı çıkacaktık işimiz vardı yuvalığı taktım kafesin kapısına. yavruluğun arkasını açık bıraktım. içeri girmek isterlerse mecbur yuvalıktan kafese geçmek zorunda kalacaklardı. neyse işimizi hallettik geldiğimde ikisi de kafesteydi. yuvalıktan girmişler :D ama normalde de girseler artık diyorum :mad:

ye hocam geçmiş olsun size çok üzüldüm, ben de bir sorun var, kuş geldiğinden beri yuvada, arada dışarı çıkıyor bu normal mi? poposu da şiş
saol kardesım napalım yenı es attım onla denıcez bakalım yumurtası olabılır kardesım yuvadan cıkmıor ve poposu sısse