Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

tabi canım nekadar çok olursa okadar iyi de hani hiç olmamasından iyidir 1 tane :D en azından tecrube etmiş oluruz

tabi canım nekadar çok olursa okadar iyi de hani hiç olmamasından iyidir 1 tane :D en azından tecrube etmiş oluruz
yanı ole ama ılk kulucka ıcın 2 3 yavru yeter anne tecrube kazansın bende ole bıde ılk kuluckada az yavru bakarsa az zorlanır dıye ben 2 3 yavru yeter dıorum 1 az 3 ıdeal :D

imkanım olsa kocaman bir salma yapar içerisini kuşla doldururdum. Şöyle birşey yani. Müsait yerin olacak yapacaksın.. kuşlar köpekler akvaryumlar falan filan

o6aZW7.jpg

imkanım olsa kocaman bir salma yapar içerisini kuşla doldururdum. Şöyle birşey yani. Müsait yerin olacak yapacaksın.. kuşlar köpekler akvaryumlar falan filan

o6aZW7.jpg
valla bende hayal edıom bole bı yer keske ımkanımız olsa bızde komurluk varda fare var ve pıslık ıcınde catı da kapalı ama cok alcak kus beslencek gıbı dıl ve pıs yanı sole guzel bı alanım olsa ben kusa yatırım yapardım bole doldururdum :)

valla çatı arası bodrum kat filan değil. böyle resimdeki gibi bahçeli evin olacak bahçesinde bir yeri kapatacaksın orası senin derli toplu ışıl ışıl hobi alanın olacak.. çok para lazım :D

valla çatı arası bodrum kat filan değil. böyle resimdeki gibi bahçeli evin olacak bahçesinde bir yeri kapatacaksın orası senin derli toplu ışıl ışıl hobi alanın olacak.. çok para lazım :D
evım bahcelı olsa zaten yapardım parası umrumda olmazdıda ısde olmayınca olmuyor ama gene odaları temız derlı toplu aynı olmasada resme yakın sayılır :D

süleymn hocam bu akşam her eşe 1 çiçek organizasyonumuz var bilginiz olsun.. eve giderken eşlerimi,ze çiçek alıp gidicez. sizde iştirak ederseniz güzel olmaz mı?

Dersim az olduğu için ders programını ayarladım, öğleden sonram boş, oğlumu okuldan aldım(oğlum 3 yaşında, anaokulu da), eve getirdim, karnını doyurdum, oyunlar oynadım, uyuttum. Bütün bunlar çiçeklerden daha değerli. Kaç erkek yapar bunu:p

ömer sen eve gitmişsindir aldınmı çiçeğini? renanı merak ediyorum nasıl olacak önce maydanoz :D

olsun yinede 2 dakika çıkmanız gerekiyor :D

bende cam bile siliyorum ama o ayrı bu ayrı :) kılıbığım diye boşuna demiyorum ben :D

Dersim az olduğu için ders programını ayarladım, öğleden sonram boş, oğlumu okuldan aldım(oğlum 3 yaşında, anaokulu da), eve getirdim, karnını doyurdum, oyunlar oynadım, uyuttum. Bütün bunlar çiçeklerden daha değerli. Kaç erkek yapar bunu:p
masallah vallahı :D super bı essınız

Ben çiçek alınca işi abartıyorum, hanım da o parayı bana verseydin, bi çeyrek altın alırdım diyo

ömer sen eve gitmişsindir aldınmı çiçeğini? renanı merak ediyorum nasıl olacak önce maydanoz :D
evet ben aldım 2 tane gul yol ustunden cıcekcıden aldım 20 tl tuttu ama olsun :p esıme verdımde benım esım cok romantık bı ınsan dıl bıde devamlı aldım ıcın ole asırı bı sevınmedı tesekkur eddı sadece :D ama olsn oda yeter ufak bı gulucuk acdı ya suratında :)

:D çelenk yaptırın demedim hehe :D neyse tabiki siz bilirsiniz :)

bende ayda bir filan alırım olsun 2saniye gönlü olsun :) mesaim bitti benim çıkıyorum arkadaşlar.