Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr ye Virüs Bulaşmış

Hilal

Yeni Üye
Merhaba, googledan muhabbetkusu.com.tr tıkladığımda filestore72.info v.b. bilgisayara virüs bulaştıran sitelere yönlendiriliyor muhabbetkusu.com.tr, yöneticilerin bilgisine. ;)

siteye girmede zorlanıyoruz deyişik sitelere girdiriliyor7

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

muhabbet kuşu portali yazdığımda gire biliyorum

Ewet bazen bendede ogle oluyor

Bendede oluyor çok sinir oluyorum.

Virüs caizdir ve çok mübarek birşeydir :D Şaka bir yana en kısa zamanda sorunu halledeceğiz, yaşanan sorundan ve gecikmeden dolayı lütfen kusurumuza bakmayın. Ayrıca şuan varolan virüsün bilgisayarlarınıza bulaşma riski asla bulunmamaktadır.

bu sorun uzun zamandir mevcut. bir turlu halledilemedi..

Virüs caizdir ve çok mübarek birşeydir :D Şaka bir yana en kısa zamanda sorunu halledeceğiz, yaşanan sorundan ve gecikmeden dolayı lütfen kusurumuza bakmayın. Ayrıca şuan varolan virüsün bilgisayarlarınıza bulaşma riski asla bulunmamaktadır.

Exploit (tr.wikipedia.org/wiki/Exploit) kullanıyorlar, ziyaretçi siteye girdiği anda bulaşır bu virüs ve hatta saatler önce benim bilgisayarımada bulaştı ama anti virüs programım sağ olsun zarar görmedi bilgisayarım.

Son düzenleme:
Yarin konuyla ilgili olarak vb alaninda uzman bir abimiz gerekli calismayi yapacaktir. İnsAllah bu sefer sorunu kokten halledecegiz.

Ins çözülür

ben karspersky total pure 3.0 kullanıyorum orjinal lisanslı siteye her girdiğim de kırmızı ama uyarı sayfasına yönlendiriyor zararlı site olarak göstermekde ve alta bildirim kutusunda ise indirme kaspersky tarafından engellen di bir şeylervar yaklaşık 2 aydır her girdiğimde Bu uyarı ve ikazlari almaktayım demekki sizdede aynı sıkıntı var umarım bir an önce düzelir

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] dediğim gibi biladerim siteyi 4.2.0 versiyonuna taşıttıralım bir ara fırsat bulalım da, link yönlendirmeleri Googleden gelecek olanlar için hiçbir değişiklik olmaz. Güzel de bir tema sağlayalım, tamamdır ;)

sorun halen devam ediyor. giriş yaptığımda emin misiniz diyor :) üzerine birde halen gözümün önünde "saldırı sitesi olarak bildirilmiş !" yazıyor :) giriş yaptığımda da bazen çıkış yapmadan siteden atıyor beni :)

Sitemizdeki sorunu dün itibariyle işin uzmanı teknik yetkiliye bildirdik Allah nasip ederse en kısa zamanda sorunu giderecektir. Yaşanan sıkıntıdan ve gecikmeden dolayı kusurumuza bakmayınız. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler.

Sorun giderildiğinde gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımla.

Konuyu hortlatiyorum. Bugün is yeri bilgisayarimdan siteye girmek istediğimde arkadaşın bahsettiği siteye yönlendirdi ve sonrasında da bilgisayar virüs uyarısı verdi.

IT arayarak hemen bilgisayarımdaki data kablosunu çıkarmam gerektiğini söyledi. Yarin teknik servis gelerek bilgisayara format atacak.

Evet [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] konu ile ilgili bir aciklama bekliyoruz. Bu olay niye bu kadar uzadı? Sorun ne zaman çözülecek?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tevfik kardeşim bu sorunu giderebilecek birisini buldu. Bakalım kendisiyle görüşüp %100 sorunu giderip gideremeyeceği hakkında detaylı bilgi alacağım. Bu öyle kötü bir sorun ki vBulletin uzmanları dahi bir türlü yıllardır çözüm bulamıyorlar.